Smolik//Kev Fox:

Reklama

To kolejny wyjątkowy koncert, który odbędzie się na małej scenie w Stodole. Artyści promować będą materiał z najnowszej EP, „Queen of Hearts”. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia.

Ania Karwan:

11 kwietnia w warszawskim Klubie wystąpi Ania Karwan, finalistka VII edycji The Voice of Poland. Koncert ten będzie zwieńczeniem wiosennej trasy promującej debiutancki album Artystki. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę był radiowy hit „Głupcy”, który od premiery zyskał ponad 9 milionów odsłon na YouTube. Piosenkarka długo czekała na wydanie swojej pierwszej płyty, ale jak twierdzi, na dobre rzeczy warto poczekać.

Voo Voo:

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. 14 kwietnia formacja Wojciecha Waglewskiego zaprezentuje warszawskiej publiczności utwory z najnowszego albumu, którego premiera miała miejsce w lutym tego roku.

Mela Koteluk:

Migawka to trzecia płyta Meli Koteluk, a zapowiedziały ją single „Odprowadź” i „Ogniwo”. Migawka ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Artystka wystąpi w Stodole w ramach trasy koncertowej promującej właśnie ten album już 26 kwietnia.

Czerwony Tulipan:

Reklama

Zespół powstał w 1985 roku i od tego czasu tworzy i śpiewa piosenki poetyckie - czyli „piosenki uczucia", piosenki kabaretowe, zawsze literackie lub, jak nazywają je niektórzy, piosenki artystyczne. Współpracował z "Kabaretową Sceną Trójki", należy także do "Krainy Łagodności". Grupa zaprezentuje swój materiał na Open Stage już 28 kwietnia.

Pełna rozpiska wydarzeń odbywających się w Klubie Stodoła + możliwość kupna biletów na stronie www.stodola.pl .