Już wiadomo, co zabiło Amy Winehouse. To nie były narkotyki

| Aktualizacja:

Badania toksykologiczne wykazały, co było we krwi brytyjskiej gwiazdy, gdy umierała. W organizmie Amy Winehouse, według lekarzy, nie było śladów narkotyków.

wróć do artykułu
  • ~HEHE
    (2011-08-23 17:55)
    MOZE TO JAD KURDUPLA, ALBO ZAPACH Z JEGO UST (KTO TEGO DOSWIADCZYL, TO WIE O CZYM PISZE0 JA ZABIL?!

    TAK CZY INACZEJ - SANTO SUBITO!!!
  • ~yes!
    (2011-08-23 18:02)
    'JA TAM SŁUCHAM BITLESÓW, WYCEDZIŁ PRZEZ ZEPSUTE ZĘBY KRÓTKI PREZES, A NIE U-DWA CZY EJMI-ŁAJNO-HAŁS, PO CZYM CHRZĄKNĄŁ I MLASNĄŁ, AŻ SMRÓD GNIJĄCYCH ZĘBÓW WYPEŁNIŁ CAŁĄ SALĘ...
  • ~normalny
    (2011-08-23 18:08)
    Echh, znowu nawiedzony platfons na forum.

    Opanuj się człowieku w swojej nienawiści.
  • ~Q
    (2011-08-23 18:18)
    MOŻE TO SMRÓD Z RYJA PREZESA DZIAŁA JAK NARKOTYK NA JEGO WYZNAWCÓW (NO BO NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE MOŻE GO POPIERAĆ) ... :))
  • ~tym
    (2011-08-23 18:19)
    Muahahahhahahahaha!!

    Ale komentarze - ja nie mogę!!! :D
  • ~X-TReME
    (2011-08-23 18:20)
    dobry tytul: Już wiadomo, co zabiło Amy Winehouse

    a dalej ani slowa o tym co to bylo. w notce, ktora znajdujem sie pod tym tytulem zamieszczono kilka slow o tym co jej nie zabilo.
    po raz kolejny kawal dobrej roboty dziennikarskiej! gratulacje!
  • ~do ~HEHE2011-08-23 17:55 i ~yes!2011-08-23 18:02
    (2011-08-23 18:20)
    Jesteś chory/chora psychicznie.
  • ~Wdychalski
    (2011-08-23 18:41)
    Oprocz samogonu, zabilo ja takze swieze powietrze...
  • ~pielęgniarz
    (2011-08-23 18:50)
    ty HEHE wróć do szpitala pan doktor obiecał ,że dostaniesz pokoik z klamką w drzwiach i basenik i bluzę z bardzo długimi rękawkami
  • ~gosc
    (2011-08-23 19:04)
    No coz chodzi prawdopodobnie o duze odszkodowanie ,dlatego djagnoza jest zmieniona.
  • ~HEHE
    (2011-08-23 19:24)
    NO TO STAN KIEDYS OBOK KURDUPLA I POCZUJ JAK OD NIEG WALI POTEM I JAK MU SMIERDZI Z RYJA, JAK NIE WIERZYSZ WYZNAWCO...
  • ~Elle
    (2011-08-23 19:28)
    HEHE ma racje! zapraszamy wyznawcow Kaczynskiego do Wa-wy - przyjedzcie kiedys i stancie blisko obok waszego idola - np 10 wrzesnia pod Palacem Prezydenckim, a sie przekonacie...
  • ~dziennikarzyna
    (2011-08-23 19:53)
    Tutuł artykułu: 'Już wiadomo, co zabiło Amy Winehouse'
    +
    Treść artykułu: 'Nie sposób określić, jaki miał on wpływ na jej śmierć'
    =
    pozdrowienia dla idioty który to pisał.
  • ~Marek Winicjusz
    (2011-08-23 19:54)
    szkoda, bo fajną była babką...
  • ~007
    (2011-08-23 21:03)
    Panie donaldzie tusk co, a może kto zabił A. Lepera? Panie prezydencie/premierze dlaczego kampanie wyborcze muszą być po.parte na samym otwarciu zbrodniami tak jak ta ostatnia mordem po.litycznym w wydaniu jednego z członków pańskiej partii (PO), w której zamordowano z nienawiści członka PIS w Łodzi?
  • ~jaś
    (2011-08-23 22:26)
    czy was wszystkich dzisiaj powypuszczali na przepustki z Tworek WSIURY JEDNE,wieśniuaki!!!
  • ~BArt
    (2011-08-23 22:54)
    Dalej nie wiem kim była ta alkoholiczka i dlaczego piszą o niej w gazecie...
  • ~cmc
    (2011-08-23 23:42)
    ~BArt2011-08-23 22:54
    Dalej nie wiem kim była ta alkoholiczka i dlaczego piszą o niej w gazecie.

    Bo miała korzenie
  • ~gsgs
    (2011-08-23 23:42)
    ~Marek Winicjusz2011-08-23 19:54
    szkoda, bo fajną była babką.
    Najwyrażniej każda potwora znajdzie amatora fuuuj
  • ~rem
    (2011-08-23 23:43)
    Wyniki powinny być znane w krótkim czasie, najwyżej miesiąca czasu. Moim zdaniem dwa tygodnie to długi czas. Tymczasem wynikami na pewno się manipuluje i nigdy prawdy się nie dowiemy tak w tym przypadku jak i np. Lepera.