Program koncertu obejmuje repertuar pierwszych płyt zespołu – "Cień wielkiej góry" i "Przechodniem byłem między wami". Dodatkowo Budka wykonuje covery znanych w latach 70. – okresie, gdy nagrano obie płyty – zachodnich grup rockowych – Free, Bad Company, Tempest, Spooky Tooth. Czas trwania koncertu – minimum 90 minut.

"Cień wielkiej góry" to tez odpowiedź na zapotrzebowanie fanów i ...samych muzyków zespołu, którzy znów chcą grać taki repertuar, który dziś miałby trudności z zaistnieniem w mediach.

Budka Suflera jako pierwsza ujawniła w sieci część cennika na swoje koncerty. Co skłoniło do tego zespół? – To informacja przede wszystkim dla właścicieli klubów, ale jednocześnie ułatwia nam życie – wyjaśnia muzyk i menedżer Budki Tomasz Zeliszewski. – Gdy dzwonią do nas różni majętni 'biznesmeni' i chcą żeby zagrać na weselu, czy urodzinach, zaśpiewać duet z Krzyśkiem Cugowskim i co tam jeszcze, wycofują się po usłyszeniu orientacyjnych kwot. Teraz nie będą juz dzwonić, przynajmniej nie ci, których na to nie stać – opowiada Zeliszewski.

Faktycznie: koncert "Greatest Hits Premium" – kompilacja utworów zespołu stworzona przez klienta – też ma ułatwiać życie Budki. Bo to atrakcja tylko dla bogatych. Orientacyjny koszt takiego recitalu to 100 tys. zł. Netto.

Budka nigdy nie grała na weselach. A inne okazje? – Wielcy artyści koncertują na prywatne zaproszenie – mówi Zeliszewski. Ale do tanga trzeba dwojga...