Żal i szok po śmierci Whitney Houston. "Mam złamane serce"

Żal i szok po śmierci Whitney Houston wyrażają gwiazdy muzyki, producenci i wielbiciele piosenkarki. "Mam złamane serce, jestem we łzach" - wyznała m.in. Mariah Carey.

wróć do artykułu
  • ~Ku przestrodze - jeszcze raz!!
    (2012-02-12 10:04)
    To smutna wiadomość !!! W. Houston lubiłem słuchać przez wiele lat, szkoda jej , że tak skonczyła , przychodzi mi wspomieeć inna gwiazde A. Winehouse tez marnie skonczyła !!! To jest przestroga by POgonić palikotowców i wszelkiej maści dewiantów których pełno w ich szeregach. Ich lider publicznie zachęca do palenia niby "ziół" nawet w sejmie - która ma być świątynia przestrzegania prawa!!! Dlatego dobrze , ze pogoniono palkota w Warszawie gdy próbowal POdszyć sie pod przeciwnikow ACTA a w Krakowie uniemozliwiono im bwzczeszczenia pomnika wieszcza A. mickiewicza na rynku.!!! Tak trzymać , to zdziwaczałe towarzystwo z daleka od ludzi by nie mącili ludziom w głowach bo to sie konczy często żałośnie a nawet tragicznie. Przykład W. Houston jest przestrogą!!!. Dlatego POmysły wszelkiej masci dewiantów, palikociarni WON z POLSKI!!!
  • ~007
    (2012-02-12 10:18)
    A paligłup pod egidą i wsparciu komorowskiego propaguje i nawołuje do powszechnej liberyzacji narkotykowej i rozwiązłości seksualnej z uwzględnieniem wszelkich dewiacji jakie reprezentuje jego środowisko.
    Czy paligłup nawołuje do dekryminalizacji narkotyków po.nieważ z alkoholu chce przezucić sie na ten intratny i zbrodniczy geszeft?
  • ~Vašek
    (2012-02-12 10:23)
    Czy wy Polactwo parszywe musicie do wszystkiego mieszac wasza oblesna, zapyziala, koltunska polityke!
  • ~Lach Sarmata
    (2012-02-12 10:26)
    "...Narkotyki, narkotyki
    Złoty strzał i są wyniki
    Wydłużają się rubryki
    Narkotyki, narkotyki

    Karuzela, karuzela
    Świat się kręci i umiera
    Słońce świeci, słońce gaśnie
    Będzie ciemniej albo jaśniej..." utwór Karuzela T.Love
  • ~Anodina
    (2012-02-12 10:38)
    ~Vašek2012-02-12 10:23
    Musimy.
  • ~gizmo
    (2012-02-12 10:50)
    Zalegalizujmy marihuane, koke, dopalacze i inne a problem z emeryturami sam się rozwiąże.
  • ~muzyk
    (2012-02-12 10:51)
    Won z wasza polityka miernoty.
  • ~twoj wybor
    (2012-02-12 11:37)
    jednegozblaowanego nacpanego osla mniej
  • ~keya
    (2012-02-12 11:44)
    Jak to niektórym bałwanom myli się Palikot z PO. Może należałoby się troszeczkę dokształcić miernoty jedne?
  • ~mac
    (2012-02-12 12:14)
    Niszczenie ludzi, to cel legalizacji narkotyków.
  • ~ucz się nie powtażać błędów innych
    (2012-02-12 12:15)
    Żal człowieka , lecz nałogi mają to do siebie że niszczą ludzi bez względu na ich talenty.
    Jedynym ratunkiem przed samouwielbieniem czy przed agresją innych [ męża ] jest
    umniejszana i lekceważona Wiara w Chrystusa .
    Pozwala ona przez kontemplację życia , męki i śmierci Człowieka Boga poradzić sobie z własnymi problemami i przemocą .
    Przykółady z naszego życia dowodzą że kierowanie się sposobami ucieczki czy
    lekceważenia Umacniania się w Wierze jest błędne .
    Dowodzą tego wieki trwania Ludzkości w Wierze i kierowania się jej zasadami .
    Świat nie przestał istnieć po śmierci Pana Jezusa , więs może i teraz będzie trwał w dalszym ciągu , jedynie dając nam następną naukę i przykład do rozważenia .
  • ~kurdupel z domu zagłady
    (2012-02-12 12:35)
    *
    jaki szok, każdy musi kiedyś umrzeć, ci co ćpają umierają wcześniej, sami sobie zgotowali taki los, jaki szok
  • ~AV1
    (2012-02-12 12:48)
    Gdzie Była Matka Madzi!? No gdzie!?
  • ~Krakus
    (2012-02-12 20:23)
    Żal tak.Szok nie .Od dawna wiadomo było że bierze dragi i pije mnóstwo alkoholu.Była juz na dnie.Tak wiec nie pieszcie iż wszyscy sa w szoku.szkoda jej ale i tak juz nic nie tworzyła.

Może zainteresować Cię też: