Lenny Kravitz: Whitney. Spoczywaj w pokoju. Nie będzie drugiej takiej jak Ty.

Reklama

John Legend: Spoczywaj w pokoju, Whitney. Bardzo smutna wiadomość.

Michelle Branch: Spoczywaj w pokoju, Whitney Houston :( Pamiętam jak z siostrą śpiewałyśmy Twoje piosenki jako dzieci :(

Aretha Franklin: Nie mogę o tym teraz mówić. To przytłaczające i niewiarygodne. Sercem jestem z Cissy, córką Whitney, Bobbi Kris, jej rodziną i Bobbym.

Zooey Deschanel: Spoczywaj w pokoju. Jeden z najwspanialszych głosów na wszech czasów.

Mariah Carey: Serce mi pęka i nie mogę powstrzymać łez na wieść o śmierci mojej przyjaciółki, niezrównanej Whitney Houston. Ślę wyrazy współczucia dla jej rodziny i milionów fanów na całym świecie. Nigdy jej nie zapomnimy, miała bowiem jeden z najwspanialszych głosów na Ziemi.

Alicja Janosz: Odeszła największa idolka jaką w życiu miałam... Smutna to noc :( I will Always Love You Whitney

Slash: Druzgocąca wiadomość o Whitney. Spoczywaj w pokoju.

Flea: Kocham Cię, Whitney

Everlast: Myślałem, że mam zły dzień, a później dowiedziałem się o Whitney i zdałem sobie sprawę, że każdy dzień, w którym oddychamy jest błogosławieństwem, kolejny nie jest bowiem pewny.

Alicia Keys: Życie jest cenne i wszyscy jesteśmy kruchymi duszami. Kochajmy się. Tęsknię wspaniała Whitney, świat za Tobą tęskni!

INXS: Spoczywaj w pokoju, Whitney Houston. Nasze modlitwy kierujemy do rodziny, przyjaciół i fanów.

Edyta Górniak: Boże Mój!! Dlaczego?! Dlaczego pytam?! Straciliśmy NAJPIĘKNIEJSZY GŁOS świata. Takiego Ziemia już nie urodzi. Jestem zrozpaczona. Była. Nie ma. Koniec.

Wokalistka miała uczestniczyć w poprzedzającej galę Grammy dorocznej imprezie producenta muzycznego i odkrywcy jej talentu Clive'a Davisa. Twórca przedstawił oficjalne oświadczenie. – Była tak pełna życia – napisał. – Nie mogła się doczekać dzisiejszego przyjęcia, choć nie miała występować. Kochała muzykę (...) Była wspaniałą osobą o niebywałym talencie.