Aretha Franklin w Nowym Jorku nie tylko świętowała okrągłą rocznicę narodzin, ale również rozpoczęła rozmowy dotyczące kolejnego albumu. W powrocie do studia ma jej pomóc Clive Davis, słynny producent muzyczny, który wspierał artystkę w latach 80-tych.

Reklama

Znów nagrywam z Clivem. Za miesiąc, po jego urodzinach mamy się spotkać i zastanowić, co znajdzie się na płycie – zdradza Aretha.

Na sobotniej imprezie u boku Franklin nie zabrakło również jej ukochanego, Williego Wilkersona. Jednak gdy pytano diwę o możliwy ślub, Aretha unikała jednoznacznej odpowiedzi. – Zobaczymy, co się wydarzy – ucinała dyskusję.

Aretha Franklin to niekwestionowana królowa soul, wykonawczyni takich niezapomnianych hitów, jak "You Made Me Love You", "I Told You So", "Just For You", "Don't Cry, Baby", "How Deep Is The Ocean", "Only The Lonely", "Until You Were Gone", "Ol' Man River", "A Mother's Love".

Jest pierwszą kobietą, którą wprowadzono do Rock and Roll Hall of Fame w roku 1987, występowała na dwóch prezydenckich inauguracjach, a także otrzymała Presidential Medal of Freedom w 2005 roku - najwyższe amerykańskie odznaczenie narodowe. Franklin jest zdobywczynią aż 18 nagród Grammy.