– Organizatorzy podczas rozdziału sektorów wykazali się dużym brakiem logiki, umieszczając obok siebie posiadaczy biletów za 45 i 170 euro. Taka polityka jest niesprawiedliwa i budzi niezadowolenie wielu słuchaczy – napisali na Facebooku liderzy fanklubu "Madonna x Portugal".

Reklama

Różnorodność cen biletów w tych samych sektorach potwierdzają organizatorzy koncertu. – Nie wszystkie miejsca w wydzielonych częściach stadionu są identyczne. Niektóre z nich z powodu na kolumny występujące pomiędzy widownią a sceną musiały zostać obniżone – wyjaśnia w komunikacie firma Ritmos e Blues, organizator imprezy.

Możliwością mniejszego zainteresowania koncertem Madonny z powodu wysokich cen biletów martwią się właściciele barów i restauracji wokół stadionu w Coimbrze. Powód? Przy dużej liczbie widzów mogą oni zarobić w ciągu dnia koncertu równowartość średniego miesięcznego utargu...

Tak było podczas organizowanych na stadionie w Coimbrze koncertów U2 i Rolling Stones. – Obrót był zdecydowanie większy nawet niż w dniach ważnych meczów piłkarskich. Największą popularnością cieszyły się pizze na wynos. Sprzedaliśmy ich ponad 1500 – powiedział Miguel Silva, współwłaściciel restauracji Mr. Pizza w Coimbrze.

Dwugodzinny koncert Madonny rozpocznie się w Coimbrze w niedzielę. W pierwszej jego części wystąpi francuski DJ Martin Solveig.