Tydzień Elvisa Presleya zaczyna się w piątek

Impreza poświęcona Presleyowi przyciąga rzesze fanów z całego świata. Organizatorzy "Tygodnia Elvisa", który odbędzie się w rodzinnym mieście gwiazdora – Memphis, zapowiadają moc atrakcji. Start: 10 sierpnia.

wróć do artykułu
  • ~tomek
    (2012-08-11 07:19)
    Elvis krol mutyki sprzedal miliard 500 milionow plyt na calym swiecie!!!
  • ~fan
    (2012-08-11 07:25)
    Presley tylko do roku 1992 sprzedal miliard 200 milionow plyt a co dopiero do dzisiaj!blad kolosalny autora!
  • ~Michael Is The King
    (2012-08-11 13:02)
    dla mnie osobicie najwiekszym artysta wszech czasow jest Michael Jackson wiadomo Elvis sprzedal jednak wiecej plyt od Michaela jezeli chodiz o nagrody to MJ ma najwiecej ale to tez ma wplyw na to ze Elvis byl w innych czasach w tamtych czasach nie bylo nagrod a ni zadnych gal wiec jak by Elvis wystepowla w latach 80 czy 90 napewno by zgarnaial wszystkie nagrody jest wielkim artysta ale moim zdaniem MJ jest wiekszy Elvis moze byc na 2 miejscu.a to z tego wzgledu ze Elvis niekomponowal sam swoich utworow mail kilka utworow ktore skomponowal ale co to jest kilka utworow Michael Jackson pisal 80% sam swojej muzyki i teksy do tego na plycie HIStory zagral na wszystkich instrumentach. i taka ciekawostka Michael Jackson byl prawidziwym Krolem nie chodzi ze mial pryzdomek Krol Popu tka jak Elvis Krol Rock n Rolla tylko ze Michael Jackson w 1992 roku zostal koronowany na Krola Sanwii.. kiedy byl w trasie Dangerous Tou odwiedzil WYbrzerze kosci sloniowej i zostala ukoronowany wiec MJ byl pradziwym Krolem.
  • ~rock fan
    (2012-08-11 14:02)
    mj pod zadnym wzgledem nie dorownuje Elvisowi elvis to niekwestionowany krol muzyki najwiekszy artysta xx wieku.prawdziwy showman gigant estrady o najwiekszym glosie w histori!mj 90 procent spiewal z playbacku na zywo a Elvis nigdy z playbacku niezaspiewal.poza tym gdyby nie Elvis niebylo by wogole muzyki rozrywkowej. Tak jak powiedzial bono z u2 ameryka miala wielu prezydentow ale tylko jednego krola Elvisa Presleya!i to jedyny prawdziwy krol w muzyce!
  • ~ELVIS THE KING OF THE MUSIC
    (2012-08-11 14:09)
    to jest forum Presleya a pisza tu jacys fanatyki badziewianego kuklo-plastika o marnym glosiku smiesznego dzaksona ktory by Elvisowi mogl jedynie glany pucowac i tyle w temacie.
  • ~Elvis is only king
    (2012-08-13 22:33)
    tu nikt nikoko nie obraza tylko nierownaj jakiegos michaela do Elvisa bo to przesada Elvis to krol muzy w calej okazalosci a mj to tylko jeden z wielu ktory poszedl w kierunku ktory wyznaczyl Elvis.
  • ~Michael Is The King
    (2012-08-11 20:50)
    po pierwsze czemu mnie obrazacie fana MJ? ja mam swoje zdanie a wy macie swoje sam jestem fanem Elvisa ale wole MJ ja nie obrazam wam Elvisa a wy tak zal mi was ludzie bo zamiast byc dobrym to wy tylko wszystkich obrazacie Elvis nie byl by dumny z takich fanow i ty ELVIS THE KING OF THE MUSIC sam jestes plastikiem zal mi was ludzie bo i MJ byl Krolem i Elvis i my fani Krolow muzyki powinismy trzymac sie razem a nie sprzecac ,uwilebiam muzyke Elvisa ale jego fani sa jacys nienomrlani bo nic wam powiedziec nie mozna odrazu zaczynacie obrazac i wyzywac wszystkich w kolo zal mi was jeszcze raz.
  • ~MJ
    (2012-08-10 11:45)
    ja sam jestem fanem Michaela Jacksona MJ sprzedal 800mln plyt i jeszcze wliczajcac w to The Jackson 5 to sprzedal jakos kolo milirarda albo miliard plyt. ale z tego co sie orietuje to Elvis sprzedal ponad miliard a nie 600ml

Może zainteresować Cię też: