54-letnia Madonna chce, żeby Lady GaGa dołączyła do niej w trakcie jej trasy koncertowej i by wspólnie zaśpiewały na scenie. – Madonna właśnie do nas zadzwoniła z pytaniem, czy Gaga nie jest zainteresowana wspólnym występem na stadionie Yankee w Stanach Zjednoczonych – dodał menedżer.

Reklama

Ikonie pop tak bardzo na tym zależy, że zaproponowała nawet, iż dochody z koncertu zostałyby przekazane na jeden z celów charytatywnych. – Naprawdę jej zależy na tym, by do tego doszło. Niestety nie wzięła pod uwagę naszych planów. Lady Gaga sama ma terminy, z których nie może tak po prostu zrezygnować. Daje koncerty na całym świecie i na pewno nie przerwie swojej trasy – zaznaczył menedżer 26-letniej gwiazdy.

Już w trakcie jednego z występów w Atlantic City Madonna publicznie powiedziała, że Lady GaGa robi na niej olbrzymie wrażenie. Chwaliła jej styl bycia, kostiumy i sposób komunikacji z fanami. I w trakcie koncertu powiedziała: – Następną piosenkę poświęcam Lady Gagie. Wiecie co? Kocham ją i pewnego dnia staniemy razem na scenie.