Dziennik Gazeta Prawana logo

Placebo i "B3" w oczekiwaniu na premierowy album

16 października 2012, 16:17
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Placebo
Placebo/Media
Jeszcze nie nowy album, ale EP-ka z pięcioma utworami. 16 października do sprzedaży trafiło nowe wydawnictwo Placebo – "B3".

Trio Placebo podpisało niedawno kontrakt z Universal Music Germany. Pierwszym dziełem dla nowego wydawcy jest 5-utworowa EP-ka.

Oto tracklista:
"B3"
"I Know You Want To Stop"
"The Extra"
"I.K.W.Y.L"
"Time Is Money"

Ostatni longplay Placebo, "Battle For The Sun", pochodzi z czerwca 2009 roku. Pod koniec października 2011 ukazało się koncertowe DVD formacji, "We Come In Pieces".

http://youtu.be/BEpyrzbUW1U

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: placebob3
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj