Sprzedaż biletów na dodatkowy występ Stonesów w Barclays Center na nowojorskim Brooklynie rozpocznie się w poniedziałek, 19 listopada. Wejściówki na ogłoszone wcześniej koncerty w Londynie rozeszły się w ekspresowym tempie, mimo narzekań fanów na ich wysokie ceny.

Reklama

– Można powiedzieć, że bilety są drogie – przyznał Mick Jagger w rozmowie z magazynem Bilboard. – Cóż, to bardzo drogi koncert do zorganizowania. Gdy jesteś w trasie, koszty rozkładają się na wiele innych koncertów i ostatecznie nie są aż tak wysokie, jak przy organizowaniu tylko czterech występów.

Jagger podkreślił również, że nie podobają mu się ceny, jakie bilety osiągają w "drugim obiegu" – wystawiane na aukcjach internetowych po kilkukrotnie wyższej cenie.

Listopadowe i grudniowe koncerty The Rolling Stones wchodzą w zakres obchodów 50-lecia istnienia jednej z najstarszych i najważniejszych grup rockowych w historii. W prasie nie ustają spekulacje na temat możliwej przyszłorocznej światowej trasy zespołu. Póki co, w listopadzie do sklepów trafiła płyta "Grrr!" będąca kompilacją największych przebojów "Stonesów", uzupełniona kilkoma nowymi kompozycjami, a także film dokumentalny "Charlie is My Darling", przedstawiający występ grupy w Irlandii w 1965 roku.