Książka ukazuje się przy okazji 50. rocznicy istnienia The Rolling Stonesów. W oparciu o rozmowy z przyjaciółmi, krewnymi, innymi legendarnymi muzykami i ludźmi z branży – a także z żonami i legionem kochanek Jaggera – Christopher Andersen ukazuje wokalistę w nowym świetle. W swojej książce ujawnia nowe szczegóły niewiarygodnych wyczynów seksualnych Jaggera z ponad czterema tysiącami kobiet (w tym z Madonną, Angeliną Jolie, Carly Simon, Lindą Rondstadt, Umą Thurman i Carlą Bruni) oraz jego związki z kilkoma największymi gwiazdorami rocka.

Reklama

Opisuje także dzień, kiedy Jerry Hall – żona Micka – i Keith Richards błagali go, żeby zaczął się leczyć z uzależnienia od seksu. Opisuje skrywany przed opinią publiczną dramat rozgrywający się wokół pasowania Micka na kawalera, a także jego mało znane związki z brytyjską rodziną królewską, w tym z księciem Williamem i Kate Middleton, jak również ujawnia to, co Jagger naprawdę myśli o dzisiejszych supergwiazdach takich jak Lady Gaga, Britney Spears, Beyoncé, Justin Timberlake, Kanye West czy Justin Bieber.

13 listopada premierę miała składanka The Rolling Stones, "GRRR!". Studyjny dorobek Brytyjczyków zamyka album "A Bigger Bang" z września 2005 roku.