– The Born This Way Ball wkrótce w Ameryce! Słyszałam pogłoski, że Versace ma zaprojektować wszystkie stroje i zadbać o nowy look – napisała Lady GaGa na Twitterze.

Reklama

Jeśli informacja ta okaże się prawdą, amerykańscy fani gwiazdy pop zobaczą ją podczas koncertów w ramach trzeciej światowej trasy koncertowej The Born This Way Ball w całkiem nowej odsłonie. Włoski dom mody nie potwierdził jeszcze tych doniesień, jednak zażyłość stosunków pomiędzy Gagą, a szefową i główną projektantką Versace, Donatellą uwiarygodniają te przypuszczenia.

Obie lubią odważne kreacje oraz szokowanie nie tylko strojem, lecz także wyglądem i zachowaniem. Pokazała to również opublikowana we wrześniu wspólna sesja pań autorstwa fotografa mody, Terry'ego Richardsona. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że Lady GaGa pozowała obok Donatelli Versace topless.

Zresztą GaGa od jakiegoś czasu nie ukrywa także swojej miłości do kreacji z atelier Versace. Niedawno okazała to, zakładając kultową czarną sukienkę z agrafkami projektu włoskiego domu mody. Tą samą, którą w 1994 podczas premiery filmy "Cztery wesela i pogrzeb" rozsławiła Elizabeth Hurley. Wybór ten nie okazał się jednak trafiony dla gwiazdy pop, a media nie szczędziły jej krytyki.

Chociaż nie wszystkie stylizacje Lady GaGi są równie kuszące, co szokujące, to nie można odmówić jej oryginalności. Połączenie fantazji i odwagi piosenkarki z wizją Versace może być ciekawym wydarzeniem, także modowym.