Serce, w którego wnętrzu znajduje się pendrive z wyborem piętnastu utworów o tematyce miłosnej z repertuaru grupy The Flaming Lips wykonane zostało z południowoamerykańskiej gorzkiej czekolady. Niecodzienne opakowanie nie posiada typowego symbolicznego walentynkowego kształtu. Cukiernia "Dude Sweet Chocolate" przygotowała na polecenie zespołu... idealnie odwzorowane anatomicznie ludzkie serce.

Reklama

Każdy z zestawów "Songs Of Love" podpisany został przez lidera The Flaming Lips, Wayne'a Coyne'a oraz multiinstrumentalistę Stevena Drozda i sprzedawany jest w cenie 60 dolarów za pudełko.

Pomysł połączenia muzyki z wyrobem cukierniczym nie jest nowy. W 2011 roku The Flaming Lips opublikowali minialbum "Gummy Song Skull". Wówczas pendrive'a z materiałem muzycznym ukryli w żelkowej czaszce...

Flaming Lips rozpoczęli działalność w 1983 roku z inicjatywy Wayne'a Coyna i jego brata Marka. Zespół zadebiutował w 1986 r. płytą "Hear It Is". Po nagraniu serii albumów dla niezależnej wytwórni Restless, Flaming Lips podpisali kontrakt z gigantem fonograficznym, firmą Warner. Wówczas utwory grupy zaczęły gościć w radiu i telewizji. Dotychczas twórczość Flaming Lips nagrodzono trzema statuetkami Grammy. Dla polskich fanów grupa zagrała w 2010 roku podczas 5. edycji Off Festival w Katowicach.