– Lekarze twierdzą, że stan Bobbi Kristiny Brown poprawia się – oświadczyła w rozmowie z telewizją Fox 5 Atlanta jej ciotka. – Otwiera oczy i jest jeszcze kilka innych rzeczy, które robi. Krissi ma się dobre, o tak – powiedziała Leolah Brown.

Reklama

Dobre wieści potwierdziła inna ciotka Bobbi, Tina Brown, która powiedziała dziennikarzowi "New York Daily News": – Jej stan poprawia się. Prosimy o dalsze modlitwy.

Bobbi Kristina Brown od 31 stycznia utrzymywana była w stanie śpiączki farmakologicznej. Córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna została znaleziona przez partnera Nicka Gordona (wychowanka matki, z którym miała wziąć potajemny ślub) nieprzytomna w wannie. Nie wykluczone, że była to próba samobójcza. Od śmierci rodzicielki 21-latka walczyła z depresją. Możliwe, że postanowiła odejść tak, jak jej matka, która znaleziono martwą w łazience 11 lutego 2012 roku.

Według "The New York Post" Bobbi Kristina miała liczne obrażenia na ciele, co czyni sprawę jeszcze bardziej tajemniczą. Sprawę bada policja.

Reklama