Zastępstwa nie trzeba było długo szukać. Na rezygnacji Rihanny natychmiast skorzystała Ellie Goulding, która na prestiżowym pokazie Victoria's Secret zaśpiewała obok Seleny Gomez i The Weeknd. I która właśnie wydała premierowy album.

Reklama

Także nową płytą tłumaczyła się Rihanna zaskakując organizatorów modowego show swoją rezygnacją. Krążek zatytułowany przez Barbadoskę "Anti" pierwotnie miał ukazać się 6 listopada. Jednak wokalistka nie skończyła pracy nad materiałem i premierę wstrzymała. Ponoć trafi do sprzedaży w grudniu. Ojciec Rihanny wygadał się również, że gwiazda nie jest zadowolona z efektów swoich ostatnich poczynań i materiał wymaga poprawek.

Najnowszy album Ellie Goulding "Delirium" jest już w sklepach (od 6 listopada). Materiał z niego i swoje największe przeboje wokalistka zaprezentuje na warszawskim Torwarze 23 stycznia 2016 roku.

Jedno z najgłośniejszych wydarzeń w świecie mody – wielki jesienny pokaz bielizny Victoria's Secret odbył się 10 listopada 2015 roku, ale w telewizji zostanie wyemitowany dopiero 8 grudnia na kanale CBS.

PAP/EPA / JASON SZENES