Shawn Mendes - "Mercy"
Kanadyjski wokalista naszykował nową, drugą płytę. Ta trafi do sklepów 23 września. Promuje ją całkiem udane nagranie.

Ten Typ Mes + Iza Lach - "Nieiskotne"
Chcecie wzbudzić ogromne kontrowersje? Bądźcie raperem, który zechce coś zmienić. Tak jak Piotr, czyli Ten Typ Mes. Co by nie mówić, nagranie z Izą Lach wchodzi w głowę.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

Michael Bubble - "Nobody But Me"
Karty na stół wyłożył też Michael Bubble. Wokalista wydaje płytę 21 października. Będą i klasyczne tematy i nowe nagrania. Czyli Czaruś znów będzie czarował.

Trwa ładowanie wpisu

Kaiser Chiefs - "Hole In My Soul"
Dwa tygodnie wcześniej, 7 października do sklepów trafi nowy album Kaiser Chiefs. Zespół był niegdyś fabryką przebojów. Taśma produkcyjna się chyba trochę zacięła, ale umiejętności pisania piosenek i tak niejeden pozazdrości.

Trwa ładowanie wpisu

Passenger - "Anywhere"
Mike Rosenberg, czyli Passenger za chwilę pokaże światu płytę ""Young As The Morning, Old As The Sea". Zanim ta trafi do sprzedaży, mamy singiel z charakterystycznym popowym riffem.

Trwa ładowanie wpisu

Pixies - "Talent"
Zespół zagra 16 listopada w Poznaniu, wcześniej bo 30 września do sklepów trafi ich nowa płyta. Jak to jest byc powracającą legendą? Posłuchajcie.

Trwa ładowanie wpisu

Metallica - "Hardwired"
Fani mówią o powrocie do dawnych dobrych czasów, inni je przypominając, mówią, że Metallica skończyła się na... Ale nawet najwięksi malkontenci muszę potwierdzić: jest zaskakująco dobrze. A cała płyta 18 listopada.

Trwa ładowanie wpisu