Dawid Podsiadło zagra trzy koncerty w Poznaniu. Występy odbędą się w Hali 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jutro do sprzedaży trafi też dodatkowa pula biletów.

Reklama

Tak o tym poinformował na FB sam artysta:

Dzień Dobry,

Poważne sprawy i poważne wieści odnośnie koncerów w Poznaniu. Złe wieści i dobre wieści.

Złe: W Hali Arena gdzie mieliśmy zagrać odpadł kawałek dachu.

Dobre: Nikomu nic złego się nie stało

Złe: Hala została zamknięta i nasze koncerty nie mogą się tam odbyć

Dobre: Przenosimy się do Hali 3A na terenie Miedzynarodowych Targów Poznańskich a KONCERTY ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN, W ZAPLANOWANYCH TERMINACH o tej samej godzinie.

Więcej dobrych : Wszystkie Wasze BILETY OCZYWIŚCIE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ a jutro o 12:00 na eventim.pl trafi mała dodatkowa pula biletów na każdy koncert.

Poniżej znajdziecie oficjalny komunikat organizatora.
Uprzedzając - nie zadawajcie pytań w komentarzach i wiadomościach na facebooku - wszystkich bardziej szczegółowych informacji udzielą Wam bileterie w których dokonaliście zakupu.

„Szanowni Państwo,

Ze względu na uszkodzenie elementów sufitu podwieszanego, Hala Arena w Poznaniu została tymczasowo zamknięta przez Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o.o. - operatora obiektu. Decyzja ta jest podyktowana względami bezpieczeństwa.

W związku z tym, jesteśmy zmuszeni przenieść zaplanowane na 4.12, 5.12 i 6.12 koncerty Dawida Podsiadło do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Daty i godziny koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym miejscu w dni, na które zostały zakupione.

Wszystkie osoby, które nabyły bilety przez internet otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową od bileterii, w której dokonały zakupu - prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która pojawi się u Państwa w ciągu 24 h. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych proszone są o skontaktowanie się z bileterią, która oznaczona jest na bilecie.

Przepraszamy za niedogodności,

Good Taste Production”

Ja też przepraszam że tak wyszło ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

O czasowym zamknięciu obiektu poinformowała w środę Katarzyna Błochowiak z Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich, które zarządzają halą.

Poinformowała, że podczas prac montażowych doszło "do wypadnięcia elementu sufitu podwieszonego, znajdującego się pod kopułą obiektu". W związku z tym zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich, operatora obiektu, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników wydarzeń organizowanych w Arenie zadecydowało zamknięciu hali dla publiczności do 17 grudnia.

Błochowiak podkreśliła, że przyczyną zamknięcia Areny jest konieczność przeprowadzenia prac związanych z zabezpieczeniem elementów sufitu.

"Po uzyskaniu protokołu bezpieczeństwa użytkowania, obiekt zostanie ponownie udostępniony publiczności" – zapewniła.

Wydarzenia zaplanowane w Arenie do 17 grudnia mają zostać "w miarę możliwości przeniesione do innych obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich, o czym będziemy informować w kolejnych komunikatach po ustaleniu szczegółów z organizatorami" – podała Błochowiak.

Reklama