Kobiety oskarżają Placido Domingo o molestowanie seksualne. Bedzie afera na miarę Weinsteina?

| Aktualizacja:

Przez około trzy dekady Placido Domingo, jeden z najsławniejszych śpiewaków i najbardziej wpływowych ludzi światowej opery, próbował nakłaniać kobiety do relacji seksualnych, obiecując im pracę, a w niektórych przypadkach karząc je na niwie zawodowej, gdy mu się opierały.

wróć do artykułu
  • ~fd
    (2019-08-13 10:35)
    Modny temat, ale mało ciekawy
  • ~kon przewalskiego
    (2019-08-13 10:52)
    To jest nowy sport - znajdz bogatego faceta, oskarz go i wyciagnij forse. Taki skutek uboczny feminizmu.
  • ~oburzony
    (2019-08-13 10:55)
    A na jedną patrzył tak, że się zarumieniła ze wstydu. To łobuz.
  • ~Krystyna
    (2019-08-13 10:58)
    Teraz każdy gest można nazwać molestowaniem.Paranoja... A święte aktoreczki ,często bez talentu, ale z chęcią kariery,po 30 latach przypominają sobie o molestowaniu.Natomiast nie przypominają sobie jak starały się wskoczyć do łóżka tych od których coś zależało.
  • ~mkk
    (2019-08-13 11:13)
    Placido zarzeka się: "...utrzymam najwyższe standardy". To tak jak nasz PiS: wywalamy złodziejskiego marszałka Kuchcińskiego, ale "utrzymujemy najwyższe standardy", i to nic, że masowo kradniemy, ale my som, kurna, najlepsiejsze na świecie! I cicho tam, totalsi! Wara wam.
  • ~💃tancerka
    (2019-08-13 12:07)
    Dla mnie najpiekniejszy tenor swiata, ale jak meski szowinista , seksysta , to ma ode mnie : 🖕🏾!!!
  • ~Laborantka
    (2019-08-13 12:22)
    Kiedys to bylo normalne, ze faceci olesnie sie gapili , oblesne " komplementy" robili, no i olesnie dotykali, kiedy chcieli, a kobiety miala sie wdziecznie usmiechac! Wreszcie kobiety mowia: nie ze mna. Miala szefa w Polsce w Laboratorium, ktory mial nastroje, no i wtedy dotykac dziewczyny po piersiach. O dziwo, mnie nie, bo chyba bal sie mojego wzroku ( bo ja jak spojrzalam, to oj!) . Kiedys jedna magisterka dala mu w pysk, to jakis czas tego nie robil. Nie wszystkie byly takie odwazne jak ona, inne pozwalaly, no bo myslaly, ze tak ma byc: czyli facet molestuje, a kobiecina ma to z wdziecznoscia przyjmowac! Tak bylo, als sie zmylo, chopy!
  • ~HUTNIK
    (2019-08-13 14:45)
    NIEDŁUGO ZAMIAST KOBIET MĘŻCZYZNI BĘDĄ KUPOWAĆ SZTUCZNE LALKI, BO TERAZ KAŻDA MOLESTOWANA, ŚWIAT ZWARIOWAŁ CO ZA PRAWO WYMYŚLI PO 50 LATACH, MOLESTOWANA BO RĘKĘ POŁOŻYŁ LUB POCAŁOWAŁ DZIŚ MŁODZI BOJĄ SIĘ KOBIET BO MOLESTOWANA I PROKURATOR /SKANDAL/DOPROWADZI TO DO ZAGŁADY GATUNKU LUDZKIEGO.
  • ~les
    (2019-08-13 16:16)
    Prosze napisac ile POlskich aktorek celebrystek same prowokowly I chcialy dla kariery pujsc do lozka I to zrobily aby zaistniec ,prawda przez dupsko dostawaly role filmowe ,robily kariere a teraz przypominaja sobie o molestowaniu I pisze tu nie tylko o Polskich selebrystkach czy nie prawda
  • ~💃tancerka
    (2019-08-13 16:39)
    W i e p r z o m juz nie bedzie tak latwo s w i n t s z y c !
  • ~xyz
    (2019-08-13 16:55)
    Charakterek ,,mistrza dał się również poznać podczas pobytu w Polsce kiedy to w bezceremonialny sposób eksponował kabotyńskie zapędy i lekceważył zarówno organizatorów jak również członków orkiestry, którzy w pewnym momencie mieli tego dosyć i zagrozili strajkiem
  • ~ozzo~
    (2019-08-13 23:05)
    Kiedyś słuchałem tego nadętego hiszpańskiego hycla Placido. Ale pózniej znudził mi się.
  • ~Xe~
    (2019-08-13 23:12)
    Mądrale z grupy LGBT+ chcą aby molestowanie seksualne było jedną z orientacji seksualnych tak jak np. biseksualność czy homoseksualizm.
  • ~jaity
    (2019-08-14 00:05)
    Faceci zawsze molestowali, a kobiety kokietowały, bo to leży w ich naturze. A żeby dam nikt nie pokrzywdził, istniała rygorystyczna obyczajowość w zachowaniu i stroju. Teraz pokusy wylewają się z ekranów, kręcą pupami po ulicach, a faceci mają się gotować w środku z pożądania, jak nie przymierzając księża.
  • ~Krystyna.z.Agencji:-)
    (2019-08-14 00:57)
    Ja go nie oskarzam. Przyszedl, zaplacil, zrobil swoje I wyszedl. A niektore kolezanki chca go skubnac po raz drugi.
  • ~hynio
    (2019-08-14 07:45)
    Od teraz każdy znany i słynny musi zacząć drżeć o swoją kasę.
  • ~amira
    (2019-08-14 08:24)
    większość gwiazd i gwiazdeczek robiło kariery prze 4 litry teraz są molestowane
  • ~Ewwka
    (2019-08-14 09:17)
    On sie teraz tlumaczy, ze te wszystke kontakty seksualne byly za zgoda pan, one nie stawialy oporu, HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA HAHA HA,. No przynajmniej sie nie zapiera, ze te kontakty mial, nastepny oblesnik! Kiedys jak facet mial wplywy, forse, czy byl slawny to hulaj d u p a piekla nie ma? Ludzie, jakie to niewyzyte?
  • ~Poczuly pieniadfze
    (2019-08-14 22:37)
    Pacido Domingo ma pieniadze ,wiec "Biedne Molestowane " maja nadzieje sie oblupic.
  • ~Krzychu
    (2019-08-15 04:01)
    Meska diva! Tez slyszalem, ze byl kaprysny jak prawie kazda diva, dlatego wierze niektorym kobietom, ze nie byl dzentelmenem i jak mial ochote, to bral, co chcial, z pozycji PANA, no bo wiedzial, ze niektorym kariera wazniejsza niz cnota. Ale czy to nie s w in st wo? No i moze wreszcie sie to skonczy, ten meski sziwinizm, seksizm!

Może zainteresować Cię też: