Dziennik Gazeta Prawana logo

Zespół Mikromusic ujawnia szczegóły nadchodzącego albumu

26 kwietnia 2023, 17:03
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Mikromusic
Mikromusic/Media
Mikromusic prezentuje kolejne single w nowych aranżacjach. "Operacja na otwartym sercu" z płyty "Kraksa" oraz piosenka "Sopot" z płyty pt. "Piękny koniec".

Aranżacje stworzył członek zespół Mikromusic, Adam Lepka. On również dyrygował orkiestrą NFM Filharmonii Wrocławskiej. Całej płyty będzie można posłuchać już 2 czerwca tego roku. Jest na co czekać… Nowy, jubileuszowy album, wzbogacą wyjątkowi goście między innymi Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach.

Zespół Mikromusic funkcjonuje na rynku już od 20 lat. W tym czasie wydali 12 album i zagrali setki koncertów. Nowy album, został zarejestrowany w sali Narodowego Forum Muzyki to celebracja okrągłej rocznicy. 
2 czerwca zespół zagra ponownie w tym samym miejscu z tym samym materiałem. Szczegóły na temat biletów pojawia się na oficjalnych stronach Mikromusic.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Tematy: Mikromusic
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj