Reklama
Reklama
Reklama

Kolorowa młodzież zjeżdża na Przystanek Woodstock 2015 [ZDJĘCIA]

Przystanek Woodstock 2015 startuje w czwartek 30 lipca, ale już z całej Polski przybywają do Kostrzyna nad Odrą tłumy uczestników tegorocznego festiwalu – jednej z największych imprez muzycznych na świecie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Jerzy Owsiak Janina Ochojska Kostrzyna nad Odrą XXI Przystanek Woodstock Tymon Tymański Przystanek Woodstock Akademia Sztuk Przepięknych Woodstock
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • worg
  2015-07-30 09:48
  Przyznajcie się hejterzy, ze w życiu na żaden festiwal byście nie pojechali...

  Nie potrzebujecie tego i tyle...

  Jakże smutne musi być wasze życie nad tą klawiaturką...
  0
  zgłoś
 • janie
  2015-07-29 21:31
  W tym roku zboki nie będą atakować Owsiaka i Woodstock. Zbliżają się wybory i młodzi mogą pokazać wała (gest Kozakiewicza) PiSowi.
  2
  zgłoś
 • derwisz
  2015-07-29 20:07
  Marek Piekarczyk.Lider TSA...
  ...Zapowiadałem koncerty z Jurkiem Owsiakiem, którego wówczas nikt nie kojarzył. Był to po prostu sympatyczny człowiek, który lubi rock and rolla. Wkurzał mnie jednak tymi chińskimi ręcznikami i durnym hasłem "Uwolnić słonia". W mieście, które stało się enklawą buntu młodego pokolenia przeciw komunie i miejscem prawdziwego rockandrollowego protestu, on wygadywał bzdury i rozwadniał ten protest metodami wątpliwej jakości. Zrobił kpinę z protestu, z kontrkultury. Strasznie mi się wtedy naraził. Czemu nie organizował swoich akcji w Komitecie Centralnym PZPR albo pod Pałacem Kultury?
  Marek Piekarczyk ma także Owsiakowi za złe fakt, iż przez jego Przystanek Woodstock, na długie lata zniknął z koncertowej mapy Polski festiwal w Jarocinie:
  To miasto, które zaprzepaściło swoją wielką szansę stania się ważnym punktem na kulturalnej mapie świata. Trochę to robota Owsiaka, który napatrzył się na jarocińskie festiwale, a potem pojechał w 1994 roku do USA na festiwal w Woodstock i po powrocie zorganizował swój Przystanek Woodstock, gigantyczną masówę za pieniądze, które nazbierał. To megalomania, zadęcie i próba bicia rekordów, zupełnie dla mnie nie zrozumiała. Nigdy tam nie byłem i jakoś mnie nie ciągnie, nie lubię imitacji i nostalgicznych pozorów.
  4
  zgłoś
 • JAcek
  2015-07-29 09:28
  Coroczny zjazd totalnych świrów , lewaków i innych degeneratów.
  Totalna świrownia zorganizowana za pieniądze uzbierane przez dzieci w trakcie zbiórki na Wielką Orkiestrę Swiatecznej Pomocy.
  Owsiak. Piekło czeka na ciebie bydlaku!!!
  6
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • jorry123
  2015-07-29 07:13
  raczej młodzież zapijaczona, naćpana i zdemoralizowana, bez jakichkolwiek hamulców...
  8
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama