Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Był jazz, są "Excentrycy". Muzyka ze swingujcej komedii z Maciejem Stuhrem trafiła na płyty [ZDJĘCIA]

10 grudnia 2015, 13:10
Film Janusza Majewskiego to historia rozgrywająca się w latach 50-tych ubiegłego wieku w Ciechocinku. Do Polski wraca z Anglii, grany przez Macieja Stuhra, Fabian – emigrant wojenny i puzonista jazzowy. Przyjeżdża do przebywającej w słynnym uzdrowisku siostry – Wandy (Sonia Bohosiewicz), aby znów grać swing. Nie wie jeszcze, że znajdzie tu również miłość.
Film Janusza Majewskiego to historia rozgrywająca się w latach 50-tych ubiegłego wieku w Ciechocinku. Do Polski wraca z Anglii, grany przez Macieja Stuhra, Fabian – emigrant wojenny i puzonista jazzowy. Przyjeżdża do przebywającej w słynnym uzdrowisku siostry – Wandy (Sonia Bohosiewicz), aby znów grać swing. Nie wie jeszcze, że znajdzie tu również miłość. / Media
"Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" – nowy film Janusza Majewskiego wejdzie na ekrany kin 15 stycznia. Ale już 11 grudnia do sklepów trafi soundtrack do nagrodzonego Srebrnymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni obrazu. A właśnie muzyka jest w nim najważniejsza.
Reklama
Reklama
Tematy:
Jerzy Schejbal Wojciech Mazolewski Adam Ferency Wojciech Karolak Natalia Rybicka Wiktor Zborowski Janusz Majewski Sonia Bohosiewicz Anna Dymna Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy gdynia Maciej Stuhr

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama