Babcia Cleo opuściła bogatego mężczyznę, z którym nie była szczęśliwa – zabrała wszystkie rzeczy i uciekła. Jej historię wnuczka opowiedziała w klipie do "Wolę być". Piosenki, która – zdaniem Cleo – łączy w sobie klasykę i nowoczesność brzmienia.

Utrzymany w filmowym stylu, kostiumowy teledysk przenosi widzów do lat 30-tych ubiegłego wieku. Nakręcony został w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku. W czarny charakter wcielił się aktor Patryk Pniewski, a na planie pracowała ekipa złożona z ponad 50 osób. Wśród nich również Donatan. W ciągu tygodnia, jaki upłynął od premiery, wideo w serwisie VEVO oglądano już ponad milion razy.

Tymczasem, jak donosi "Super Express", Cleo zaczyna światową karierę. – Światowa kariera? No, troszkę tak. Wyszła nam z tego mała, światowa trasa koncertowa. Ogromnie się cieszę, że mogłam dotrzeć tak daleko – mówi artystka, którą razem z Donatanem wystąpi dla amerykańskiej Polonii, potem zaś w Holandii, Włoszech, Anglii, Belgii, Norwegii, Szwecji i Niemczech.

Joanna Klepko, bo tak właśnie nazywa się 32-letnia wokalistka, urodziła się w Szczecinie, a z wykształcenia jest magistrem inżynierem architektem krajobrazu. Śpiewała w chórze gospel Soul Connection i duecie Dwie Asie. Swoich sił próbowała w pierwszej edycji programu "X Factor", a współpracowała z takimi wykonawcami jak Onar czy WSRH. Jednak popularność zdobyła właśnie w duecie z Donatanem.

Za sprawą hitu "My Słowianie" oraz znakomitego występu na Eurowizji, niemal z dnia na dzień zyskała status gwiazdy polskiej sceny. Po sukcesie w "Tańcu z Gwiazdami", Cleo postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i usamodzielnić się. Wokalistka podpisała kontrakt płytowy i zapowiada na jesień roku 2016 wydanie pierwszego solowego albumu.