Dziennik Gazeta Prawana logo

Maroon 5 obiecuje najbardziej popowy album świata

28 marca 2012, 17:49
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Maroon 5
Maroon 5/AP
Maroon 5 wyda w czerwcu nowy album. Dziełu nadano tytuł "Overexposed".

"Moves Like Jagger" – stwierdził gitarzysta James Valentine. –Jak mówią muzycy, dzięki temu jest to ich najbardziej popowy album do tej pory.

Dorobek Maroon 5 zamyka longplay "Hands All Over" z września 2010 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj