Glaca nagrywa z basistą Toola14 września 2010Peter "Glaca" Mohamed ze Sweet Noise oraz Justin Chancellor z grupy Tool powołali do życia projekt muzyczny o nazwie M.T.Void.
Cristina Branco trzy razy w Polsce14 września 2010 Portugalska wokalistka Cristina Branco odwiedzi nasz kraj z trzema koncertami. W przyszłym miesiącu należy jej się spodziewać w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.
Robert Plant znowu komponuje14 września 2010Robert Plant zamierza wraz z nowym zespołem Band of Joy zacząć prace nad autorskim materiałem.
Bono i The Edge dla Spidermana14 września 2010Pierwszy utwór Bono i The Edge'a z soundtracku do spektaklu "Spider-Man: Turn Off the Dark" doczekał się premiery.
Kto jest chłopakiem Robbiego Williamsa?13 września 2010Podczas odbywającego się w minioną niedzielę, 12 września, koncertu charytatywnego w Londynie, Robbie Williams zaprosił na scenę Gary'ego Barlowa.
Niesamowita kolekcja singli Queen13 września 201018 października do rąk fanów trafi 13-płytowy zestaw zespołu Queen.
Lady GaGa zwyciężczynią MTV Video Music Awards13 września 2010Lady GaGa została zwyciężczynią tegorocznych MTV Video Music Awards, zdobywając aż osiem nagród, w tym siedem za futurystyczny wideoklip do piosenki "Bad Romance", który okazał się też najlepszym teledyskiem roku.
To nie Lou doprowadził Boyle do łez!13 września 2010Lou Reed zaprzeczył doniesieniom, że przez niego Susan Boyle nie wystąpiła w amerykańskiej wersji programu "Mam Talent".
Ręce muzyków Feel zostały w gipsie12 września 2010Muzycy zespołu Feel odcisnęli dłonie w gipsie w Opolskiej Alei Gwiazd. Odbicie zawiśnie na ścianie w ogródku jednej z opolskich kawiarni.
Triumf Chylińskiej i Ira w Opolu12 września 2010Superjedynki to nagrody w plebiscycie podsumowującym to, co w polskiej muzyce rozrywkowej wydarzyło się w okresie "od Opola, do Opola". Najwięcej - po dwie statuetki - na festiwalu polskiej piosenki zdobyli Agnieszka Chylińska i zespół Ira.
Marcus Miller na początek Ery Jazzu11 września 2010 Amerykański gitarzysta basowy, pierwszoplanowa postać światowej sceny jazzowej, wystąpi 22 października w Warszawie. Będzie to pierwszy koncert z jesiennego cyklu Ery Jazzu.
Paul McCartney wyprodukuje syna10 września 2010Paul McCartney zajął się produkcją debiutanckiego wydawnictwa swego syna, Jamesa.
Sensacyjne nagranie Johnny'ego Casha i Raya Charlesa10 września 2010Wspólne nagranie Raya Charlesa i Johnny'ego Casha powstało blisko 30 lat temu, jednak dotąd nie ujrzało światła dziennego. Niebawem się to zmieni.
Muse stawia na kameralność10 września 2010Grupa Muse z wielkich stadionów przeniesie się do mniejszych sal koncertowych. Tak przyszłość kapeli widzi wokalista, Matt Bellamy.
Bon Jovi gra dla chirurgów10 września 20109 listopada ukaże się kolejna kompilacja Bon Jovi, "Greatest Hits". Poza znanymi doskonale przebojami, w zestawie nie zabraknie nowych utworów w tym singlowego "What Do You Got".
Lou Reed złamał serce Susan Boyle09 września 2010Lou Reed doprowadził Susan Boyle do łez. Artysta nie zgodził się, by piosenkarka wykonała jego przebój "Perfect Day".
Kate Moss na okładce płyty Bryana Ferry09 września 201025 października ukaże się nowy album Bryana Ferry, "Olympia". Okładkę dzieła zdobi fotografia Kate Moss.
Winehouse składa hołd wielkiemu człowiekowi09 września 2010Amy Winehouse nagrała piosenkę na płytę w hołdzie Quincy'emu Jonesowi.
Wodecki i Kora wśród dinozaurów, czyli piknik w Bałtowie09 września 2010Prelekcje geologiczne, archeologiczne i przyrodnicze, kiermasz "Skarby Ziemi", giełda rzemiosła i rękodzieła, warsztaty, wystawy i koncerty odbywać się będą w Bałtowie od 11 do 19 września w ramach IV Świętokrzyskiego Pikniku Jurajskiego.
Metallica uczci wizytę w Australii. Gratka dla fanów!09 września 2010Metallica szykuje nowe wydawnictwo. Krążek zatytułowany "Six Feet Down Under" ukaże się z okazji trasy kapeli po Antypodach.