Bee Gees wraca do muzyki! Jako duet
08 września 2009Pamiętacie trzech braci, którzy zawojowali dyskotekowe parkiety w połowie lat 70.? Śpiewający charakterystycznym falsetem panowie byli nie do podrobienia. Teraz grupa Bee Gees zamierza się reaktywować - jako duet.