"A gdy jest już ciemno". Ponieważ KABARET PARANIENORMALNI jak mało kto w Polsce zna repertuar Feela (zwracamy uwagę na 3:57 tego filmiku), proponujemy, aby jeden z największych przebojów grupy - piosenkę dla nocnych marków - wykonała wspomniana kabaretowa trupa. Ukonentowanie publiczności, podejrzewamy, byłoby tym większe, gdyby na scenie obok Kupichy i jego bandu pojawiła się najjaśniej święcąca gwiazda Paranienormalnych, niejaka MARIOLKA...

p

"No pokaż na co Cię stać". W płaczu EDYTY "EDZI" GÓRNIAK tkwi niewykorzystany potencjał. Oczyma, czy też raczej uszami, wyobraźni słyszymy ten porażający (siłą chlipania Edyty i zdławionego pojękiwania Kupichy) duet... Byłaby to jedyna w swoim rodzaju "Dumka na dwa łkania"!

p

"W odpowiedzi na Twój list". Feel powinien wystosować oficjalne, listowne zaproszenie do wzięcia udziału DODZIE. Tak, nie zapomnieliśmy o królowej polskiej muzyki rozrywkowej. Ona plus Kupicha na jednej scenie to gwarancja spazmów nastoletniej publiczności. Idole młodzieży (zwłaszcza tej małoletniej) na jednej scenie - zobaczyć ich i umrzeć.

p

"W noc ciemną" ...niechby nocną festiwalową porą zbudziły się potwory i na scenę wkroczył zespół VIDEO. Ten, sam, który w ubiegłym roku zalewał się Łzami śpiewając "Hej, hej! Hej, hej! Hej, hej! Hej, hej! Chyba jeszcze nikt, nie miał tak jak my..." (nie pamiętacie? przypominamy). Że wesołkowaty wokalista Video nie potrafi śpiewać? Nie szkodzi, ma opanowane robienie wrażenia. Fryzura na borsuka, jaką czas temu straszył, jest tego najlepszym dowodem.

p

"Jak anioła głos". Tylko GOSIA ANDRZEJEWICZ. Blond-sielsko-anielski wygląd już ma. Tylko o niej Kupicha mógł śpiewać "Jak anioła głos / Usłyszałem ją / Powiedziała patrz… / Tak, to On". Niech się już dziewczę nie marnuje na otwarciach supermarketów. Czas na estradowy powrót w wielkim stylu!

p

"Paul". Tylko Papa Dance. Tylko Paul... PAWEŁ STASIAK. Gwiazda pierwszej wielkości (takich wszak festiwalowi trzeba). Test na wysoką zawartość gwiazdorstwa we krwi ostatnią lotniczą awanturą przeszedł celująco. Paul, Feel Festival czeka, zbliża się z daleka! Gotuj głos!

p

"Pokonaj siebie". W oryginale zespół wspomaga Iwona Węgrowska. Naszym zdaniem, aby (jeszcze bardziej) podnieść rangę imprezy, w przyszłym roku ten przebój powinna wykonać gwiazda zagraniczna. O ile do tego czasu na firmamencie nie pojawi się nowe zjawisko wokalne, SUSAN BOYLE, największe odkrycie telewizji od czasu wynalazków Adama Słodowego, wydaje się nam idealna. Zażywna Brytyjka, o swojskim wyglądzie i takimż usposobieniu - publika oszaleje.

p

Więcej o Feel Festival 2009 >>>