Pierwsi headlinerzy Open'era zostali już ogłoszeni. Do sprzedaży trafiły też bilety w regularnych cenach, jak dotąd najwyższych w historii festiwalu. Za czterodniowy karnet zapłacimy w tym roku 1039 złotych. Zeszłoroczny kosztował 949 złotych.

Reklama

Co ważne, do kwoty, jaką musimy zapłacić za wejściówkę, doliczana jest również "opłata serwisowa". Ostatecznie na karnet w pierwotnej cenie 1039 złotych wydamy 1090, 95 złotych.

Z kolei za karnet uprawniający do wstępu na teren miasteczka namiotowego należy zapłacić 1305 złotych (tutaj też należy dodać opłatę serwisową w wysokości 5 procent ceny karnetu). W zeszłym roku za ten sam typ biletu płaciliśmy 1189 złotych.

Bilety znacznie podrożały

A ile kosztują pozostałe wejściówki?

  • Karnet na 4 dni - 1039 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 759 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 935 zł
  • Bilety jednodniowe - 495 zł

Bilety na Open'era w powyższych cenach będą dostępne w sprzedaży do 10 czerwca 2024 roku. Jeśli po tym czasie w puli nadal będą dostępne wejściówki, ich cena wzrośnie do 1089 złotych za karnet (mowa o bilecie czterodniowym bez doliczonej opłaty serwisowej).

Im później, tym drożej

Niedawno skończyła się sprzedaż tańszych biletów - za czterodniowy karnet "Early Bird" trzeba było zapłacić 839 złotych (bez opłaty serwisowej).

Organizatorzy co pewien czas ogłaszają kolejnych wykonawców, jacy wystąpią na scenie Open'era. Jak dotąd ogłoszono dwóch headlinerów - jest to Dua Lipa oraz Foo Fighters.

Festiwal odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 roku na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Open'er - czym jest?

Open'er Festival to jeden z największych i najbardziej znanych festiwali muzycznych w Polsce. Odbywa się corocznie w Gdyni, zazwyczaj na początku lipca. Festiwal znany jest z prezentowania szerokiej gamy gatunków muzycznych, od rocka, popu, przez muzykę elektroniczną, aż po hip-hop. Przyciąga wielu znanych międzynarodowych i krajowych artystów, a także tłumy fanów muzyki z całego świata.

Oprócz koncertów muzycznych, Open'er oferuje również inne formy rozrywki i aktywności, takie jak warsztaty, wystawy sztuki, pokazy filmowe i inne wydarzenia kulturalne.

Jest to ważne wydarzenie w kalendarzu muzycznym nie tylko w Polsce, ale także w Europie.