Reklama
Reklama
Reklama

Milion za pięć piosenek - rekordowy kontrakt Lauryn Hill

25 kwietnia 2013, 07:00
Lauryn Hill dostanie milion dolarów za... pięć piosenek
Lauryn Hill dostanie milion dolarów za... pięć piosenek / Newspix / Kelvin OkaforWhitehotpix
Borykająca się z poważnymi problemami finansowymi amerykańska wokalistka Lauryn Hill otrzymała pomoc ze strony swej dawnej wytwórni płytowej. Artystka ma otrzymać milion dolarów za nagranie zaledwie pięciu nowych piosenek.
Reklama
Reklama
Tematy:
Lauryn Hill
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • dość już żarcia dla hien
  2013-04-29 20:41
  jakiej niby upadłej gwiazdy ? dziwne jest takie określenie piosenkarki z ponadczasowym repertuarem, przecież nie wiadomo jakimiż to gwiazdami będą jakieś dzisiejsze kometki scen ? Z tych powszechnie lansujących tylko siebie, a nie piosenki, albo obnażające wszystkie swoje walory - też nie piosenki przecież, w kolorowych pisemkach. A Lauryn ? przecież nie musi już na siłę bić się o rozpoznawalność.
  0
  zgłoś
 • refugee camp
  2013-04-25 22:26
  Robić się nie chce, fanów na nielicznych koncertach traktuje się jak g... i robi się stado dzieci, to skutki są właśnie takie. Laska odleciała zupełnie. Nie szkoda jej, widocznie rozum za mały, a i talentu nie starczyło. A potencjał byl ogromny...
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama