Reklama
Reklama
Reklama

Mały dużo może - płyty z niezależnych wytwórni, które podbiły polski rynek [RANKING]

10 lutego 2014, 08:38
Płyty wydane przez niezależne wytwórnie w dorocznym podsumowaniu OLIS-u, czyli Oficjalnej Listy Sprzedaży Związku Producentów Audio Video(na zdjęciu Kamil Bednarek, foto MENTALPORN.COM):
Płyty wydane przez niezależne wytwórnie w dorocznym podsumowaniu OLIS-u, czyli Oficjalnej Listy Sprzedaży Związku Producentów Audio Video(na zdjęciu Kamil Bednarek, foto MENTALPORN.COM): / Media
Koniec z monopolem wielkich wytwórni muzycznych w Polsce? Na to wygląda, bowiem rodzimi artyści coraz częściej współpracują z małymi wytwórniami. Strategia ta okazuje się wielce skuteczna, ponieważ w przygotowanym przez OLiS zestawieniu 20 najlepiej sprzedających się polskich albumów w roku 2013 aż dziewięć miejsc zajmują krążki wydane przez niezależne niezależne oficyny muzyczne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Enej Donatan Bednarek OLiS płyty roku Kult
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama