Festiwal Audioriver 2016 zaprasza na pierwszy w Polsce występ Jamiego Woona po tym, jak jesienią wydał swoją ostatnią płytę "Making Time". – To dość spokojna propozycja jak na Audioriver, ale i nie pierwsza taka w historii festiwalu. Od zawsze uważaliśmy, że nie samym tańcem i skakaniem w piasku człowiek żyje – mówi Łukasz Napora, rzecznik prasowy Audioriver.

Reklama

Na tegorocznym Audioriver tych "pierwszych razów" szykuje się znacznie więcej. Będzie bowiem pierwsza okazja, by w naszym kraju zobaczyć Dubfire'a w wersji live (to już zdecydowanie propozycje do tańca) oraz pierwszy polski występ Blawana i Surgeona jako Trade live. A także polską premierę nowego audiowizualnego spektaklu Dangera. W ostatni weekend lipca można wreszcie bawić się przy muzyce takich artystów, jak Nu:Tone & Logistics, Ilario Alicante, Octave One live oraz Mefjus.

11. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016 roku. Na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpią również: Sigma live, Calyx & TeeBee, Dillinja, Dub Phizix & Strategy, Four Tet, Frederic Robinson live, Gesaffelstein, Gorgon City live, Jaguar Skills, Leftfield, Recondite live, Scuba, Shackleton presents Powerplant, Sterac aka Steve Rachmad, Sven Väth, Vrilski (Vril & Voiski) live.