Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Rekordowy Audioriver! Fanów electro nie wystraszył nawet deszcz z piorunami. ZDJĘCIA

29 lipca 2015, 15:41
Organizatorzy sprzedali w tym roku 27 tys. biletów, czyli 2 tys. więcej niż rok temu. "Odkąd po raz pierwszy wyprzedaliśmy wszystkie bilety trzy lata temu, co roku staramy się coś poprawić w organizacji terenu, by nieco więcej osób mogło bawić się w komfortowych warunkach" – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora.
Organizatorzy sprzedali w tym roku 27 tys. biletów, czyli 2 tys. więcej niż rok temu. "Odkąd po raz pierwszy wyprzedaliśmy wszystkie bilety trzy lata temu, co roku staramy się coś poprawić w organizacji terenu, by nieco więcej osób mogło bawić się w komfortowych warunkach" – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. / dziennik.pl
Trzy dni, 9 scen, niemal setka artystów oraz dziesiątki tysięcy fanów muzyki elektronicznej - to podsumowanie w liczbach dziesiątej edycji Audioriver w Płocku. To jedyny w Polsce festiwal, który żyje niemal 24 godziny na dobę.
Reklama
Reklama
Tematy:
Audioriver festiwal Płock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama