Macy Gray wystąpi na dużym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie i będzie to jej jedyny koncert tego lata w Europie. – Wszystkie bilety zachowują ważność na nowy termin – informują organizatorzy festiwalu. – Osoby zmuszone do zwrotu biletów mogą tego dokonać w miejscu zakupu. Decyzja o nowym terminie koncertu w Polsce podjęta została przez management artystki, a jej bezpośrednią przyczyną była zmiana agencji odpowiadającej za kontrakty koncertowe – czytamy w specjalnym oświadczeniu.

Reklama

Macy Gray zadebiutowała w 1999 roku albumem "On How Life Is", z którego pochodzi nominowany do Grammy utwór "I Try" – to on otworzył Amerykance drzwi do wielkiej kariery, a jej pierwszy krążek znalazł aż 25 milionów nabywców. Dziś na swoim koncie ma siedem albumów, nagrody Grammy, Billboard, MTV i BRIT, a do grona wielbicieli jej talentu należą muzycy Red Hot Chilli Peppers oraz inna soulowa gwiazda Erykah Badu.

Bilety na koncert Macy Gray kosztują 125 – 145 zł. Do nabycia na bilety.fm.

Szczecin Music Fest prezentuje world music i jazz na najwyższym światowym poziomie i promuje nowe zjawiska w obrębie tej stylistyki. Na szczecińskich scenach w ramach festiwalu wystąpili tacy artyści jak m.in.: Cesaria Evora, Susan Vega, Manhattan Transfer, Chris Botti, Melody Gardot, Herbie Hancock, Yasmin Levy czy Mariza.