Whitney Houston nie żyje. Ratownicy przyjechali za późno

| Aktualizacja:

Whitney Houston znaleziono w Hotelu Beverly Hilton. O godzinie 15.55 miejscowego czasu słynna piosenkarka została oficjalnie uznana za zmarłą przez służby ratunkowe, które wezwano do hotelu. Nie podano jeszcze przyczyn, ani okoliczności śmierci gwiazdy.

wróć do artykułu
  • ~TEPICIEL PO-MSOMOLSKIEJ GŁUPOTY
    (2012-02-12 06:22)
    MIAŁA WSZYSTKO: TALENT, URODĘ, PIENIĄDZE, POWODZENIE.
    TRAFIŁA NA TYPA, KTÓRY ĆPAŁ I ZACZĘŁA TEŻ - OD "MARYCHY".
    NIECH TA ŚMIERĆ BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA SPALIKOCIAŁYCH DEGENERATÓW MENTALNYCH Z TUSKISTOSKIEGO MIOTU.
    I, DLA WSZYSTKICH LIMITOWANYCH UMYSŁOWO, KTÓRZY NA NICH GŁOSOWALI.
    WYSTARCZY, ŻE ALKOHOL NARÓD POLSKI WYKAŃCZA.
  • ~Amigo
    (2012-02-12 06:26)
    Zaćpała się na śmierć. Narkotyzuje się wiekszość amerykańskich tzw. gwiazd, które propaguje się jako wzorce na calym świecie. I temu propagowaniu amerykańskiej "kultury" nie niosącej żadnych wartości ma służyć ACTA!. No cóż, szkoda kobniety bo była młoda, ale sama zapracowała na taki smutny koniec.
  • ~V
    (2012-02-12 06:34)
    A ja myślę ,że pierwszym alkoholem po który sięgnęła mógł być alkohol ignorancie.
  • ~Marq
    (2012-02-12 06:42)
    -TEPICIEL PO-MSOMOLSKIEJ GŁUPOTY2012-02-12 06:22
    -PiS be with you2012-02-12 06:33

    Jakies parszywe scierwojady z was sa, widac: Polactwo pseudokatolickie.
    To nie ma znaczenia czy cpala czy pila, byla wspanialym czlowiekiem, wspanialym artysta z ludzkimi problemami...straszna strata.
  • ~My tu w Polsce takie ratownictwo znamy
    (2012-02-12 06:44)
    To znaczy przyjechali ratownicy bez lekarza tak jak w Polsce. Niby ratują a nie ratują byle do szpitala.
  • ~GOLEC ORHESTRA
    (2012-02-12 06:51)
    i co po PIENIĄDZACH HEEH KOŃCZA MARNIE OBRZYGANI W HOTLOWYM LÓŻKU
  • ~Fan
    (2012-02-12 06:51)
    Też zgadzam sie , ze ucieczka w narkotyki nawet tzw. miekkie degeneruje ludzi a mówiąc naszym slownikiem taki czlowiek palikocieje i jest uzależniony nie tylko od rożnych "ziół" ale od zatrutej oglupiajacej POmatolskiej czy palikotowskiej propagandy a nawet zarazy!!! Już nie jednego sławnego artyste, aktora czy celebrytę narkotyki albo wykonczyły albo przerwały jego karierę. Trzeba o tym wiedzieć gdy sie widzi i słyszy oszołomów, dewiantów czy wszelkiej maści palikotowów. Taki to niestety przestroga z tej tragicznej wiadomości o W. Houston jest i dla nas!! Sam bardzo lubiłem jej głos dlatego bardzo jest mi jej szkoda.
  • ~Rozpustnicy
    (2012-02-12 07:01)
    Jak widać pieniądze szczęścia nie dają. W Posce celebryci niby szczęsliwi a tak naprawde to nieszczęsliwi poprostu patologia albo inaczej zdemoralizowane środowisko.
  • ~xxx
    (2012-02-12 07:03)
    naćpała się popiła wódą i poszła do piachu . w polsce zalegalizować narkotyki morze trochę przygłupów z rządu zdechnie i będzie spokój
  • ~jania
    (2012-02-12 07:04)
    to co towarzyszy sukcesowi, sławie, najczęściej talentowi okazuje, że nie tylko wzmacnia ale i zabija.
  • ~glos rozsadku
    (2012-02-12 07:08)
    PIENIADZE I SLAWA TO NIE WSZYSTKO!!
  • ~Safka
    (2012-02-12 07:37)
    Jak ją znaleźli była już martwa.
    Nie rozumiem po co "dziennikarz" kłamie, że zmarła, bo ratownicy przyjechali zbyt późno.
    Czy wy już bez kłamstwa nawet nekrologu podać nie umiecie?
  • ~Zgredek
    (2012-02-12 07:41)
    Kobieta o przepięknej barwie głosu. Kiedy dojdzie do Palikociarni, że nie wolno pozwalać na narkotyki. Ich argumenty opierają się, że skoro wolno sprzedawać alkoholi i papierosy to i narkotyki też. Produkcja wódy przyszła do nas z zachodu i kościół ja rozpropagował, a przymus propinacyjny wprowadziły ówczesne elity polski czyli tzw. szlachta /polegał na płaceniu wódką za prace chłopów/, tytoń sprowadzili Hiszpanie /niektórzy nazywają go zemstą Indian za grobu/ a narkotyki od zawsze były na wschodzie. Allach zabrania ich używania, gdyż rozum odbierają. Obecne elity są równie durne jak kiedyś - czyli jak sprawić, aby na mnie pracowali inni i na moje dzieci i wnuki też i jeszcze, żeby mnie za mą podłość szanowano. Wracając do Huston życie jest wyborem a pozorne przyjemności i sukcesy okazują się nieszczęściem dla wygranych. A ile złości i zawiści oraz fałszywych przyjaciół jest koło zwycięzców, to tylko wygrani wiedzą. Jest już po drugie stronie tęczy a krewni będą się żreć nad jej grobem o tantiemy.
  • ~Zgredek
    (2012-02-12 07:49)
    Do wpisu z 6.22 a z jakiego parszywego miotu jest Pan? Skąd tyle jadu do drugiego człowieka. Nie daj Boże aby ludzie, Pan pokroju, mieli odrobinę władzy na drugim człowiekiem i nie daj Boże nad jakimkolwiek żywym stworzeniem. Wszystkich wierzących wzywam do modlitwy za ludzi Pana pokroju - oby Bóg sprawił, aby pogarda i do drugiego człowieka opuściła an, a wraz z ta pogarda opuszczą Pan nękające go choroby.
  • ~żyd pejsaty
    (2012-02-12 08:04)
    6-: 22 masz facet słuszną racje, piła żarła maryche ja palkut to i wykorkowała
  • ~cieć
    (2012-02-12 08:05)
    Palikot za alkoholowe miliony narkotyki powinien w sejmie osłom rozdawać za darmo a w senacie staruchom obowiązkowo.
  • ~Zgredek
    (2012-02-12 08:05)
    Do marq z 6.42 - do straty doprowadziła się sama. Wspaniałym człowiekiem nie była.
    Gdy dysponuje się takim majątkiem, to trzeba myśleć o innych a nie uciekać w świat wizji narkotykowych alkoholowych, nikotynowych, kofeinowych czy tzw. lepszych elit np. celebrytów, polityków, biskupów czyli Kk, czyli w świat swej ważności i mądrości. Bogactwo zobowiązuje - to stara maksyma, zapomniana przez ludzi i z trudem przyswajana, gdy o niej mówiono bogatym.
  • ~no_drugs
    (2012-02-12 08:08)
    Skończył się seks, skończyło się wszystko. Jak u zwierząt.
  • ~as1
    (2012-02-12 08:09)
    czy świadkowie Palikota będą chodzić po domach i rozdawać broszurki
  • ~Safka
    (2012-02-12 08:18)
    Przyjazd do hotelu zabrał ratownikom mniej niż 10 minut!!!

    Dlaczego nie korygujecie tego kłamliwego tytułu?!

Może zainteresować Cię też: