Madonna zainaugurowała swoje światowe tournee 29 maja w Tel Awiwie. Trasa obejmuje 26 europejskich państw. Zobaczyć wielkie show Madonny mieli już m.in. fani w Rzymie, Mediolanie, Florencji i Barcelonie. Królowa popu powróci również do Południowej Ameryki i Australii, gdzie nie występowała od 20 lat.

Reklama

Dotychczasowe koncerty na trasie wskazują na to, że tegoroczne tournee gwiazdy zostanie okrzyknięte najbardziej oszałamiającą w historii. "The MDNA Tour" to nowe aranżacje największych hitów artystki takich jak "Express Yourself" i "Like A Prayer" oraz utwory z najnowszego albumu Madonny zatytułowanego "MDNA", który zadebiutował na pierwszym miejscu w ponad 40 krajach.

Trasa "The MDNA Tour" to najnowocześniejsza technika, w tym olbrzymie ekrany, grupa 22 doskonałych tancerzy, ponad 700 elementów kostiumów, specjalnie zaprojektowana scena, która rozpościera się na widownię, dzięki czemu fani mogą poczuć się, jakby byli w centrum wielkiej imprezy tanecznej.

Tego dnia na Stadionie Narodowym w Warszawie przed polską publicznością wystąpi również gość specjalny i legenda muzyki elektronicznej, Paul Oakenfold. Muzyk zapisał się w Księdze Rekordów Guinnessa jako najdroższy DJ w historii, już wcześniej supportował Madonnę i remiksował Led Zeppelin. Jest bez wątpienia najbardziej utytułowanym artystą sceny klubowej.

Pierwszy w historii koncert Madonny w Polsce, w ramach trasy "Sticky & Sweet Tour", odbył się w 2009 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie. 1 sierpnia piosenkarka odwiedzi Warszawę po raz drugi w swojej karierze.(PAP Life)

ekl/ dki/