Justin Bieber wrócił z Polski i... chciał pobić sąsiada

| Aktualizacja:

W poniedziałek gwiazdor muzyki pop Justin Bieber dał koncert w Łodzi, wzbudzając entuzjazm fanów i fanek. Po powrocie z Polski piosenkarz wywołał awanturę w swoim domu w Kalifornii, gdzie miał zaatakować i grozić swoim sąsiadom.

wróć do artykułu
  • ~vh
    (2013-03-27 18:15)
    im wczesniej sie zacpa tym lepiej...
  • ~xes
    (2013-03-27 18:22)
    uśpił bym go z litości
  • ~orzeszeq
    (2013-03-27 18:25)
    Ozzy Osbourne : "WHO THE FUCK IS JUSTIN BIEBER ?"
  • ~belieber
    (2013-03-27 18:35)
    DLACZEGO WY NIE POKAŻECIE CAŁEJ PRAWDY I DLACZEGO TAK WSZYSTKO WYOLBRZYMIACIE ?! "zasłabł na koncercie" - czy to coś złego ? Ma koncerty kilka razy w tygodniu mógł po prostu zasłabnąć z przemęczenia! A proszę bardzo dlaczego Justin naskoczył na paparazzi: https://pbs.twimg.com/media/BFAPd5HCQAA4JSE.jpg:large Paparazzi wyzwał go: ********** mały penisie! ********** do swojej pieprzonej Ameryki! Justin: Co Ty powiedziałeś? Co Ty ***** powiedziałeś? ( i ochroniarze go złapali ) Paparazzi: mały ****** W internecie jest też filmik na którym doskonale to wszystko słychać. NIENAWIDZĘ WAS PAPARAZZI ZROBICIE WSZYSTKO ŻEBY POZBAWIĆ CZŁOWIEKA PIENIĘDZY, WŁASNEGO ZDANIA I WSZYSTKIEGO CO MA! DLACZEGO NIE UJAWNICIE WSZYSTKIEGO ?! JAK MACIE KŁAMAĆ I PROPAGANDOWAĆ NIENAWIŚĆ TO LEPIEJ NIC NIE MÓWICIE O CZŁOWIEKU, O KTÓRYM NIC NIE WIECIE! dziękuje.
  • ~klaudia
    (2013-03-27 18:48)
    jak było na koncercie JB ?
  • ~perla
    (2013-03-27 18:54)
    won z gnojami
  • ~olu@
    (2013-03-27 19:03)
    justin prosze cie uspokuj sie okej
  • ~Dixie23
    (2013-03-27 19:11)
    wiekszosc takich gwiazdek z malymi mozgami i duzymi pieniedzmi konczy przy alkoholu, narkotykach, srodkach nasennych czy u psychiatry.
  • ~LOBSTER
    (2013-03-27 19:27)
    Pytanie: tylko czym chcial PObic ..., ten cpunowaty Zdechlon ??
  • ~Pali
    (2013-03-27 19:44)
    do ~-Belieber-
    Chciałbyś go bzyknąć w odbyt ?
  • ~LKJ
    (2013-03-27 19:59)
    Wole Romana Kostrzewskiego posluchac niz tą łejkowizne.
  • ~Teodor Bida-Pompka
    (2013-03-27 20:03)
    Przecież to Pippa Middleton.
  • ~gluchy telefon
    (2013-03-27 20:07)
    IDIOTYCZNY, CHAMSKI GOOOWNIARZ!
  • ~tacy szybko zaczynają...
    (2013-03-27 20:11)
    i szybko kończą.
  • ~zxc9
    (2013-03-27 20:14)
    Ło matko on do bicia ? cos to ledwo trzyma sie na nogach, lekki podmuch wiatru i sam sie pier...nie
  • ~Damian
    (2013-03-27 20:25)
    Mnie też kiedyś bimber zaatakował, bujało zaje..ście, ale dałem rady ;)
  • ~sliski
    (2013-03-27 20:35)
    Tamten bidula uciekając przed Bieberem zgubił elementarz.
  • ~old kino fan
    (2013-03-27 20:44)
    Zal mi ze Bruce Lee nie zyje a Chuck Norris juz za stary...to bym ich naslal na tego chama-goowniarza!
  • ~Bader
    (2013-03-27 21:32)
    A dziwicie się Putinowi że wsadził do pudła idiotki rozrabiające w kościele. Są na świecie jeszcze kraje gdzie palant zawsze może liczyć na solidne lanie. I tak trzymać. Z Bibera idioty przy sprzyjającym wietrze wyrośnie Biber bandyta.
  • ~piksel
    (2013-03-27 21:40)
    Nic dziwnego. Był w Polsce krótko, ale wystarczyło by nasiąkł łobuzerstwem i chamstwem sympatyków PO i Palikota.