– Ludzie z całego świata podziwiają to dzieło i dali temu wyraz, wręczając Jurkowi Owsiakowi tytuł najlepszego promotora koncertowego na świecie – mówi Krzysztof Dobies, rzecznik festiwalu Przystanek Woodstock. Dodaje też, że to ogromny, sukces całego zespołu przygotowującego imprezę.

Reklama

– Poczucie dumy nas rozpiera i jesteśmy bardzo mocno zaangażowani, żeby nadal pracować nad kolejnym 21 festiwalem, który w te wakacje odbędzie się jak co roku w Kostrzynie nad Odrą – podkreślił Dobies.

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. W plebiscycie International Music Industry Awards Jurek Owsiak był jedynym nominowanym Polakiem. Na kandydatów w poszczególnych kategoriach głosować mogli wyłącznie przedstawiciele branży muzycznej. W tegorocznej edycji plebiscytu, w kategorii "najlepszy promotor koncertowy", obok Jurka Owsiaka, zostali nominowani również: Folkert Koopmans (FKP Skorpio, Niemcy), Paul Tollett (Coachella, USA) i Vijay Nair (NH7 / Only Much Louder, Indie).