Banks "Gemini Feed"
Na sam koniec września zapowiedziana jest nowa płyta Banks. Płyta "The Altar" jest oczekiwana, bo poprzedni krążek, wydany w 2014 roku "Goddess" był sporym wydarzeniem na scenie wokół popowej.

Reklama

Norah Jones "Carry On"
Z kolei na 7 października zapowiedziana jest nowa, pierwsza od czterech lat płyta Norah Jones. Krążek "Day Breaks" promowany jest przez niezwykle ciepłe, jakby uszyte na miarę do repertuaru Norah Jones. Fani artystki będą na pewno szczęśliwi.

Kansas "With This Heart"
Rockmani z Kansas powracają aż po szesnastu latach. Czy to powrót z klasą, czy tylko odcinanie kuponów? Oj, boimy się, że to raczej to drugie.

Biffy Clyro "Howl"
Trzeci singiel z płyty "Ellipsis" to nagranie "Howl". jedno z najbardziej przebojowych nagrań z ostatniego krążka ma szansę zostać zapamiętane także ze względu na niezwykły, bardzo plastyczny klip.

Kasia Lins "Tonę"
Na ten debiut wiele osób w Polsce czekało. Artystka najpierw dała się poznać poza granicami, teraz mamy szansę poznać ja i my. Pierwszy singiel wydaje się byc dobrą zapowiedzią tego, co będziemy dzięki Kasi słyszeć.

Minor Victories "Cogs"
Zagrali na Off festivalu, mocno promują swą debiutancką płytę. Warto poznać.

Landberry "Piątek"
Klubowo-popowe klimaty proponuje Landberry. Nagranie jak ładne ciasteczko - do słuchania i oglądania. Ale czy do zapamiętania?

Kehlani "Gangsta"
Na koniec nagranie ze ścieżki dźwiękowej, która ma szansę zostać z nami dłużej niż film. Kehlani i klimatyczne "Gangsta". Zdecydowanie jest to granie raczej dla młodych, ale tak świetnie wyprodukowane, że spodoba się i starszym.

Reklama