Ten Typ Mes: Nie robić nazwisku przypału

| Aktualizacja:

Piotr Szmidt, bardziej znany jako Ten Typ Mes swą płytę (premiera 4 listopada) tytułuje "Ała." O wszystkich bólach życia i tworzenia, o wizytach u terapeuty, a także o demonach nacjonalizmu i weganizmu, które rodzą się z nudy. No i o tym, jak zmienia się polska scena disco polo. Oto jeden z tych polskich raperów, których zawsze warto słuchać. Nawet, gdy się z nim nie zgadzacie.

wróć do artykułu
 • ~Wegetarianin
  (2016-11-02 14:00)
  Łże, jak najęty przez mafię i do tego nieuk. U wegan nie znajdziesz w domu ani grama smalcu!
 • ~Wegetarianka
  (2016-11-02 17:06)
  to jaki wizerunek szyje się osobom, które nie jedzą mięsa lub produktów odzwierzęcych jest przerażające... Komentarz wyżej to oczywiście jawny troll, dlatego pominę, ale naprawdę znam wiele osób, które są weganami, wegetarianami i serio NIKT nikomu nie umniejszał bo ktoś jadł mięso, wręcz przeciwnie. Ostracyzm idzie w drugą stronę. Wracając do wywiadu, Mes z płyty na płytę idzie w górę pozostawiając resztę w tyle. Czytając wywiady z nim wyczuwam pewną manierę, która drażni, ale to moje osobiste odczucie, wspominam o nim bo mam lekkie obawy, czy Mes przypadkiem nie dostał bąbelków w głowie. Oby nie, trzymam kciuki za niego i czekam na premierę!
 • ~znikomek
  (2016-11-03 15:14)
  Spoko typu, nawet go polubiłem po tym wywiadzie, powiedział kilka ciekawych rzeczy. Teksty na ostatniej płycie też są niezłe, ale melodyjnie (poza kilkoma wstawkami) trochę nie mój gust. No i głos pana Piotra... no jakoś nie słucha mi się go przyjemnie. Ale "...zostać dresiarzem" mam u siebie na playliście, od dawna.

Może zainteresować Cię też: