Reklama
Reklama
Reklama

Grzegorz Turnau wspiera strajk nauczycieli: Jestem synem, zięciem, siostrzeńcem - nauczycielek i nauczycieli

Grzegorz Turnau
Grzegorz Turnau / AKPA / Michal Lepecki
Nie każdy rodzi się misjonarzem. Nie każdy marzy o pasji i poświęceniu. Nie każdy kocha swój zawód. Ale wszyscy, rzetelnie pracując, chcą utrzymać siebie i swoje rodziny. I mają PRAWO do STRAJKU - napisał Grzegorz Turnau
Reklama
Reklama
Tematy:
strajk nauczycieli Grzegorz Turnau

Powiązane

Reklama

Komentarze (31)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • taktotak
    2019-04-26 12:39
    Brawo p. Grzegorzu!
    1
    zgłoś
  • Bronek
    2019-04-26 10:41
    Upokorzeniem jest to że muszą pracować :) Moje znajome, nauczycielki historii, wszystkie trzy dostały pracę "po znajomości". Każda cieszyła się że ma pracę, wiedząc że większość kolegów z roku (prawdziwych pasjonatów historii) pracuje w sklepach, urzędach itp. Taka jest rzeczywistość biedy w szkole.
    1
    zgłoś
  • Prezes klubu
    2019-04-25 18:26
    Najwyższy więc czas na strajk uczniów w proteście przeciwko tym niekażdym. Uczniowie także mają prawo do strajku. Uczniowie mają także prawo do wypoczynku, a nie obowiązek wieczorami i nocami wyrównywania nauczycielskiej dydaktycznej partaniny. Strajk uczniowski i bojkot prac domowych oraz nauki nocnej zbliża się.
    0
    zgłoś
  • Plytkie teksty, plytki celebryta
    2019-04-25 16:35
    Odezwal sie celebryta, ktoremu sie wszystko kolysze..(nawet wArtosci moralne)..ktory cyt. nikomu nie ufa, nikomu nie wierzy .
    1
    zgłoś
  • Zbygniefff
    2019-04-25 13:59
    Czas wziąć się do roboty państwo szlachta... Skonczy sie czas leserstwa z 15-20 godzinnym tygodniem pracy. Chcecie zarabiac wiecej? Pracujcie jak wiekszosc. Czemu inni muszą robic po min 160 h/tydz, a wy tylko max przez pół? Narzekacie, ze musicie brac do domu kartkowki itp. Sprawdzajcie je majac okienka, a nie w czasie okienek, to sie pogaduchy urzadza... Na eycieczki "musicie" jezdzic... Nie musicie, tylko sami chcecie, bo sredni koszt udzialu w takim wypadzie, to oplata, a wasz nocleg itp. Placcie sobie sami, a nie żerujcie na nas... MEN dosc wam placi, bez koniecznosci żeru na rodzicach. Czas się wziąć za siebie drodzy państwo, a nie tylko dać...dać... Macie w roku ponad 3 miechy urlopu pelnoplatnego, to robcie na to, jak inni.
    1
    zgłoś
  • buu
    2019-04-25 13:37
    jak "wszyscy nauczyciele" sa tacy dobrzy to DLACZEGO ponad 80% uczniow musi brac korepetycje ? przed egzaminami jeszcze wiecej !(poprawianie pracy "nauczycieli") czy to znaczy ze to pokolenie Polakow urodzilo sie tepe? czy ci "dobrzy" nauczyciele sa do ....
    0
    zgłoś
  • a n t y p a c a n
    2019-04-25 12:06
    Co śpiewałeś, kiedy obecna opozycja, a wcześniej schładzający gospodarkę rząd, płace nauczycieli zamroził na kilka lat, czyli kiedy podwyżki od PO dla nauczycieli wynosiły 0% ??? Co wówczas śpiewałeś???
    1
    zgłoś
  • [ ╲╱]♏[├─┤]
    2019-04-25 02:27
    rzetelnie? nie ma przymusu bycia nauczycielem - przypominam
    1
    zgłoś
  • Dumny Polak
    2019-04-24 20:22
    I pomyśleć, że te wszystkie popłuczyny pisowskich trolli tutaj są za moje, Pana, Pani i Państwa podatki...
    19
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • W
    2019-04-24 19:52
    Panie T...….. cos tam. Prosze nie klamac - w Niemczech I wiekszosci panstw na swiecie NAUCZYCIELE NIE MAJA PRAWA DO STRAJKU. Jak im sie praca nie podoba to moga ja zmienic - w Polsce nie ma bezrobocia.
    1
    zgłoś
  • Polak z Polski
    2019-04-24 19:48
    Popieramy z żoną strajk wspaniałych polskich nauczycielek i nauczycieli, a pan Turnau jest Super Człowiekiem, Cudownym Artystą i Wielkim Polskim Patriotą. Panie Grzegorzu Najwyższy Szacun dla Pana oraz Pań Nauczycielek i Panów Nauczycieli w Pańskiej Rodzinie. Serdeczne Pozdrowienia dla Całego Grona Nauczycielskiego, trzymajcie się Państwo.
    18
    zgłoś
  • JJ_ZZ
    2019-04-24 19:20
    Jeżeli 15% podwyżki w ciągu jednego roku to upokorzenie, to naprawdę coś ludzie mają z głową.
    2
    zgłoś
  • Kalkulator
    2019-04-24 19:19
    Dać więcej nauczycielom - czemu nie ? Ale spytajmy rodziców: dostaliście po 500 zł na dziecko. Czy stówa z tej kwoty co miesiąc ma zasilić budżet szkoły?
    2
    zgłoś
  • Batko
    2019-04-24 18:56
    Oj Turnau ,co Chcesz Swata ( Konrada) PRZELICYTOWAĆ ?
    1
    zgłoś
  • qwerty
    2019-04-24 18:08
    Czyli mama mogła się panem Turnauem, sama nim opiekować w dzieciństwie a teraz i wnukami z teściową mogą się zająć bo wszystkie one może i ciężko pracowały, pracują ale ciągle na właściwie mniej niż pół etatu zwykłego pracownika i jest z kim dzieci zostawić
    3
    zgłoś
  • 44 dawniej też 44
    2019-04-24 17:49
    Nigdy nie zapomnę jak się płaszczył przez Komorowskim. To było coś tak obrzydliwego i tak upadlającego, że aż na wymioty brało. Przypomniało to pochody pierwszomajowe, gdy artystyczna awangarda entuzjastycznie obrzucała goździkami towarzyszy partyjnych, by za chwilę po kościołach wyśpiewywać jakby nic się nie stało "a mury runą..." i tym podobne kocopoły. Dno bez żadnego kręgosłupa.
    5
    zgłoś
  • Jaś
    2019-04-24 17:48
    Widać, że wierzący mają przekaż, płuc na gojow
    3
    zgłoś
  • Jaś
    2019-04-24 17:44
    Być, który oddał córkę staremu drugiemu bucowi
    5
    zgłoś
  • peło to dno
    2019-04-24 17:24
    następny co zmarnował okazję żeby siedzieć cicho, miałem podejrzenie że to id.i.ota ale on odezwał się i rozwiał wszystkie wątpliwości
    7
    zgłoś
  • żart
    2019-04-24 17:21
    Niepotrzebne "mieszanie" Rodziny do polityki. Masz śpiewać i grać (na swoją modłę). POdoba mnie się piosenka "Bombonierka" - Basia Stępniak-Wilk i Grzegorz Turnau. Pracować a nie "filozofować".
    6
    zgłoś