Festiwal Wyłącz System vol. 8, czyli Święto Wolności na placu Defilad w Warszawie. 4.06 wystąpią m.in. Voo Voo i Nosowska. Wstęp wolny.
Reklama
Muzyczna Noc Kultury w Lublinie. Niemal 50 muzycznych wydarzeń czeka na chętnych w nocy z 4 na 5.06. Program na NocKultury.pl.
Startuje kolejna edycja Gdańskiego Festiwalu Tańca. Między 3 a 12.06 będzie można zobaczyć kilkadziesiąt pokazów, wziąć udział w warsztatach.
Festiwal sztuki improwizowanej we Wrocławiu. Podczas Art of Improvisation Creative Festivalu wystąpią m.in. holenderski The Ex oraz Wayne Horvitz z USA. Nie zabraknie warsztatów, tańców i filmów. Start 9.06.
Korn, Megadeth i Sixx:A.M. – to zespoły, które wystąpią na Power Festivalu w Atlas Arenie w Łodzi 7.06.
Kontynenty – Festiwal Podróży i Reportażu w Lublinie. W ten weekend (3–5.06) odbędą się liczne spotkania, pokazy filmów, wystawy. Szczegóły na FestiwalKontynenty.pl.
Rockowa grupa The Waterboys z Londynu, której początki sięgają lat 80., wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Koncert 6.06.
Everlast ponownie w Polsce. Tym razem były członek House Of Pain, od lat z powodzeniem grający blues rocka, przyjedzie do warszawskiej Progresji. Everlast stanie przy mikrofonie z akustyczną gitarą w ręku w czwartek (9.06).