W Top 20 pojawiło się 6 nowości. Najwyżej uplasował się Jack White i jego solowe dzieło "Blunderbuss" – krążek trafił na siódmą pozycję. Na jedenastym i dwunastym miejscu znalazły się kolejno płyty "W hołdzie mistrzowi" Stanisława Soyki i "Follow You" Miki Urbaniak. Nieco dalej, bo na czternastej pozycji zadebiutował krążek "Little Broken Hearts" Norah Jones, a dwa oczka niżej "Elevate" Big Time Rush. Najgorzej poradził sobie "Born Villain", czyli Marilyn Manson. Płyta znalazła się na osiemnastym miejscu.
Oto Top 20 OLiS-u:
1. Artur Andrus - "Myśliwiecka"
2. Adele - "21"
3. Tabasko - "Ostatnia szansa tego rapu"
4. Różni wykonawcy - "Chilli Zet - Nastaw się na chillout Vol.7"
5. Różni wykonawcy - "RMF FM Najlepsza muzyka na wiosnę 2012"
6. Bajm - "Blondynka"
7. Jack White - "Blunderbuss"
8. Lana Del Rey - "Born To Die"
9. Florence And The Machine - "MTV Unplugged"
10. Andrzej Piaseczny - "To co dobre"
11. Stanisław Soyka - "W hołdzie mistrzowi"
12. Mika Urbaniak - "Follow You"
13. Shakira - "Sale El Sol"
14. Norah Jones - "Little Broken Hearts"
15. Muzyka filmowa - "Drive"
16. Big Time Rush - "Elevate"
17. Różni wykonawcy - "RMF ON - Hot New"
18. Marilyn Manson - "Born Villain"
19. Gotye - "Making Mirrors"
20. Różni wykonawcy - "Prosto Mixtape Kebs"
Komentarze (10)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarszeNietuzinkowy, inteligentny, lubiany : gratulacje i pozdrowienia od fanów!
Idealna kapucha.
~abi2012-05-14 08:13
za rządów Leszka Millera w Polsce i Laskowskiego w Trójce można go było usłyszeć tylko w środku nocy, podobnie jak inne filary Trójki. Dzienne programy odzyskał w 2007 roku dzięki Skowrońskiemu.
Widocznie ta praca nocna, to była robota operacyjna, a w dzień to był mniej niebezpieczny dla otoczenia, bo poddany kontroli społecznej. Natomiast pamiętam że był dyrektorem artystycznym w Trójce za Millera, a więc człowiekiem zaufanym określone układu politycznego.
Za PRL-u AA był uczniem w Sanoku, a za rządów Leszka Millera w Polsce i Laskowskiego w Trójce można go było usłyszeć tylko w środku nocy, podobnie jak inne filary Trójki. Dzienne programy odzyskał w 2007 roku dzięki Skowrońskiemu.
Za PRL-u AA był uczniem w Sanoku - to wcześnie zaczął współpracę. Andrus ma złoty i srebrny krzyż zasługi - czy nie zastanawia cię za co i kiedy go przyznano. Za rządów Leszka Millera w Polsce i Laskowskiego w Trójce można go było usłyszeć tylko w środku nocy - to typowe widocznie miał wiele dziennych zajęć, a na faktyczną pracę miał czas tylko w nocy.
Za rządów SLD i Millera był dyrektorem artystycznym Trójki, za rządów PiS został pozbawiony tej funkcji. Zastanawiam się jakie musiał wyczyniać "sztuczki" za PRL i rządów Millera, że tak się zasłużył.