W wywiadzie dla "Daily Star" Visconti stwierdził, że ma wątpliwości, czy znakomity głos jednej z najpopularniejszych wokalistek naszych czasów to wyłącznie dar boży? – Wiemy, że Adele ma świetny głos, ale wątpliwe jest, że to naprawdę jej głos. Nie wiemy, na ile jest manipulowany. Nie wiemy tego – powiedział producent, który wykreował oryginalne brzmienie 13 płyt Davida Bowiego. – To, co słyszymy w radiu to w 90 procentach obrobione komputerowo głosy – podkreślił Tony Visconti w rozmowie z dailystar.co.uk, a jego słowa oburzyły licznych fanów wokalistki, której albumy znalazły na świecie ponad 100 milionów nabywców.

Reklama

Tymczasem podczas koncertu w Amsterdamie Adele pokazała, że świetnie radzi sobie również z repertuarem innych artystów i zaśpiewała (i zatańczyła) fragment hitu lat 90. – "Spice Up Your Life”. Jego oryginalne wykonawczynie – członkinie Spice Girls nie kryją zadowolenia: – Kocham Adele. To cudowne, że złożyła nam hołd właśnie w taki sposób. Fakt, że Adele jest fanką Spice Girls, to prawdziwy zaszczyt – oświadczyła Mel B. podczas konferencji prasowej programu "America's Got Talent", którego jury jest członkiem.

Adele Adkins jest obecnie w tracie koncertowej "Adele Live 2016" i (według ostatnich informacji) w jej ramach może w przyszłym roku odwiedzić Polskę. Wiadomość taka pojawiła się na nieoficjalnym profilu Brytyjki na Twitterze. Jeśli się potwierdzi, będzie to pierwsza wizyta autorki hitu"Hello" w naszym kraju.