Massive Attack - "The Spoils"
Massive Attack to zespół klasyczny, taki którego nie znać wstyd. I nagle, w środku wakacji ta formacja wydaje jedną z najpiękniejszych piosenek w swej historii. Wydarzenie - tak, oczywiście, ale gdy posłuchacie zapomnicie o wszystkim. Dodamy tylko - 19 sierpnia Massive Attack będą na koncercie w Polsce.

Reklama

Bastille "Fake It"
Bastille grali już w Polsce. I pewnie jeszcze nie raz zagrają. Bo wiemy, dobrze, że nie są już artystami jednego przeboju. A takiego "Fake It" słucha się przyjemnie, choć piosenka pachnie jesienią.

Father John Misty "Real Love"
Powoli zaczyna wychodzić z kręgu "znany jestem tylko wybrańcom", a Father John Misty udowadnia, że fantastyczna płyta z ubiegłego roku to nie był przypadek. Warto posłuchać lub poznać. Jeśli Waszym udziałem jest to drugie zaraz poszukajcie w internecie utworu "I Love You, Honeybear".

Reklama

Imany "Silver Lining (Clap Your Hands)"
Za niecały miesiąc - 26 sierpnia trafi do sklepów nowy album o wymownym tytule "The Wrong Kind Of War". A pierwszy singiel zapowiadający kochanej w naszym kraju francuskiej piosenkarki brzmi tak.

Two Door Cinema Club "Bad Decisions"
Nowy krążek 14 października, a jego zapowiedź brzmi bardzo ciekawie.

Kuban "Było, nie minęło"
O mieszkańcu Opoczna mówi się w środowisku hip-hop bardzo dużo. I słusznie. Zapowiedź płyty "Kubana" brzmi tak.

Jojo feat. Wiz Khalifa "Fuck Apologies"
Wygląda na to, że przebój drugiej części wakacji mamy przed sobą. Refren jest aż za prosty do zapamiętania, a dodatkowo te gwiazdy i ta melodia. Nie trzeba kochać muzyki pop, by wiedzieć, że to się po prostu musi przyjąć.

Flo Rida "Zillionare"
A tak brzmi marzenie hip-hopowca o wielkim majątku. Dobrze skomponowane plus bardzo fajne trąbki pojawiają się w środku.

Ewelina Lisowska - "Prosta sprawa"
Tym razem nie biegnie w stronę słońca, a proponuje rytmy typu reggae dancehall. Jak to przyjmujecie?