Eurowizja 2018. Gromee: Zabrakło siły. Trzeba umieć przygrywać. A sukces i tak jest, pozdrawiam hejterów

| Aktualizacja:

Gromee z pokorą przyjmuje wynik wczorajszego głosowania. "Trzeba umieć przegrywać" - mówi w krótkim wywiadzie udzielonym zaraz po zakończeniu wczorajszego półfinału.

wróć do artykułu
 • ~nuta
  (2018-05-14 21:36)
  Ci ci zachwalają tego G... to chyba są przez niego opłacani albo kompletnie nie mają słuchu i są antymuzykalni. Ci goście kompletnie nie nadają się do śpiewania w żadnym stylu, oj, chyba tylko w Mandaryńskim ...
 • ~elżbieta
  (2018-05-13 14:18)
  Utwór super, zwłaszcza w porównaniu z resztą. Jeżeli nasi byli słabi, to każdy inny jeszcze bardziej. Piosenki marne, słabe. Przebojem piosenka z Izraela nie będzie, reszta też, ale Grommy ma szansę. Powodzenia.
 • ~Stefan Pieklo
  (2018-05-13 13:39)
  GROOMY jestes wspaniały , przegrałeś tylko dlatego poniewaz stanowiles zagrozenie dla Izraela ktory i tak miał wygrać. To była wielka ustawka. Wiedzieliśy ze i tak wygra Izrael mimo ze bylo sporo innych lepszych piosenek. Wygrał jak zwykla najwiekszy kicz , poprzedni Konczitakiełbasa. Tak trzymac Groomy tworz dla nas dalej. Prosze obejrzec ogladalnosc Groomgo i Tej izraelskiej zabawki. Wynik mowi sam za siebie kogo lubia widzowie z Swiata.
 • ~Inka
  (2018-05-11 23:18)
  Slaby glosik, " utwor" beznadziejny, marna prezentacja! Trzeba umiec przegrywac? Gupie powiedzenie. Moze trzeba sie wreszcie nauczyc wygrywac? Wygrywac, Polsko, czas wygrywac! Przegrywac to zadna sztuka!
 • ~Nickelodeon
  (2018-05-11 21:21)
  Jakich co hejterów, to niech ten pan pochyli głowę i posypie popiołem. Fałszował taż, że tego słuchać się nie dało, Miałem wrażenie, że słucham śpiewu księcia z bajki o Shreku bodaj numer 3.
 • ~alister4
  (2018-05-11 13:50)
  Niestety sprawdziły się moje przepowiednie,utwór prezentowany w Eurowizji to po prostu DNO i nic nie usprawiedliwia tłumaczeń o rzekomych warunkach prezentacji,wszyscy mieli takie same!

Może zainteresować Cię też: