TVP na spalonym. Piłkarski koncert w Opolu - ciężko to będzie odzobaczyć [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego" - powiedział niegdyś legendarny Bill Shankly. Widocznie z takiego założenia wyszła w piątek TVP fundując nam spektakl, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Niestety nie było to coś, co będziemy chcieli pamiętać.

wróć do artykułu
 • ~Jaro
  (2018-06-09 10:17)
  Opole odzyskane przez dobrą zmianę. Efekt taki sam jak ze stadniną w Janowie. Tylko konie mogły to oglądać.
 • ~Papa
  (2018-06-09 10:37)
  Kurski realizuje program Komuna+. Najpierw to było widać w dziennikach informacyjnych a teraz i w imprezach rozrywkowych .I tyle w temacie.
 • ~sędzia
  (2018-06-09 10:19)
  Festiwal taki sam jak mecz. Żenada- jedno i drugie. Jakość meczu próbowali usilnie ratować komentatorzy. Często było wrażenie, że z boku oglądaj w TV jakiś inny mecz. Posumowanie meczu a szczególnie drugiej połowy - nie wyjdziemy z grupy.
 • ~gerwazy
  (2018-06-09 11:17)
  Koncert przed meczem oglądało 3 mln telewidzów, mecz Polska - Chile - około 7 mln, a koncert po meczu ponad 4 mln. Pozostałe stacje konkurencyjne oscylowały wokół 1 mln widzów. Jeżeli to jest porażka, to chciałbym takie ponosić codziennie.
 • ~Nijaki
  (2018-06-09 11:33)
  ŻENADA!!! Poziom piosenek prezentowanych przez wykonawców z problemami z dykcją, prezenterzy ubrani gorzej niż boy-e hotelowi i ich beznadziejne komentarze próbujące ratować sytuację to poziom telewizji J. Kurskiego. Skandal!! Mam nadzieję że reprezentacji nie zejdzie na takie dno.
 • ~dionizy
  (2018-06-09 11:12)
  Wolałbym, żeby dziennikarz (profesjonalny?) nie używał nie znanych w polszczyźnie, nawet potocznej, słów w rodzaju: "odzobaczyć". Temu panu wydaje się chyba, że to błyskotliwe i śmieszne. Jeśli chodzi o piosenki futbolowe, trudno tu się spodziewać jakichś perełek, więc oczywiście nie każdemu się podoba.
 • ~Ferdek
  (2018-06-09 11:41)
  Do krytyków - nie wychodźcie z TVN a TVP zostawcie tym którym ta telewizja odpowiada. Wolny wybór, niemieckie gusta są PO innej stronie.
 • ~antyMOnia
  (2018-06-09 11:15)
  Czepialstwo niemieckie
 • ~Polonista
  (2018-06-09 11:42)
  trudno, nie ciężko - dajcie pracę jakiemuś poloniście, bo nie potraficie już jednego artykułu poprawnie po polsku nspisać.
 • ~Alexander
  (2018-06-09 11:20)
  Ciekawy jestem Waszej i fanów reakcji,jak musielibyscie wybierać piłka czy słaby i oklepany już od lat,Festiwal polskiej piosenki, czego dowodem jest ostatnie miejsce Polski na Konkursie Eurowizji.Ale każda okazja jest dobra, żeby rozwalić PISowi. A tak na marginesie,Niemcy wygrali ledwo ledwo z Arabia Saudyjska 2:1
 • ~erbi
  (2018-06-09 12:02)
  Takiej żenady i tandety już dawno nie widziałem. Pustki na widowni, "publiczność" to głównie poubierani na "narodowo" klakierzy i statyści - i nie dziwota, bo co niby tam było do oglądania dla prawdziwej publiki? Fikcja, oszustwo, tandeta, tektura - państwo PiS w pigułce. Dziękujemy Ci TVP!
 • ~Mt
  (2018-06-09 11:07)
  Ale może ciemnemu ludowi się podobało?
 • ~moss***
  (2018-06-09 14:58)
  juz najwyzsz y czas na wywalenie sportowych doradcow z gabinetu Kurskiego ! powod bylismy swiadkami wyglaszania jego patosu- okreslen typu. tvp to MISJA w propagowaniu sportu ! ale jaja ... przede wszystkim TVP to nie tylko sport, a haslo Misja to jedno ze starych z PRLu uzywek Szpaka ktory walil nim gdzie sie dalo i kiedy sie dalo na antenie! podpierajac sie jeszcze,a jak ze waznym pojeciem,-" NAROD "!!ktory dodawany do texu mial miec silna propagandowa wymowe i pozywke z transmisji !! walil tymi bzdetami gdy siedzial na zebraniach przed meczam w redakcji - byly tow. od propagandy!!- otoz to , dzis jego slowa powtarza Kurski i ciagnie role TVP na szczyt ABSURDU !! za darmo ogladamy kanal Sport ktory zafundowal widzom "tania" jadke kitem sportowym pelnym gdyban spekulacji i bezwartosciowej gadaniny w asyscie powaznych min sportowych" expertow" do tego "okraszanym beznadziejnnym widowiskiem - " Opolem " ktore meczylo widza fatalna scenografia tandeta kostiomow i slaba realizacja kamer, do tego obsada dodatkowych ni z gruszki ni z pietruszki- 2. dodatkowych prezenterow w kostiumach lodziarzy ktorzy straszyli widzow niziutkim poziomem wykonania pracy konferansjera -prowincjonalna mimika niepewnosc zachowania i belkotem czytanym z kartek !"to ma byc powod do radosci przedwczesnego usmiechu Kurskiego- taki poziom WIDOWISKA , jest dzis nie do zaakceptowania w medium Publicznym jakim jest TVP !Malo tego, Polska jest jedynynym panstwem na Mundialu ktora wysyla tam najwieksza ekipe telewizyjna -150 osob do tego transmisja dla wsiech z Mundialu" za darm!! w..a..w!!, by ogladac 500 godzin transmisji ! pytam, kto znowu szeptal i radzil Kurskiemu o tak wielkich inwestycjach rozmiarach angazu w Mundial? czy to sie oplaci finansowo tvp w warunkach gdy nie jestesmy FAWORYTEM?. Kurski stana na cyrkorej trampolinie po raz drugi (ostatnia olimpiada i totalne fiasko medalowe) z ktorej teraz bedzie mial tylko jedyne wyjscie- po niepowodzeniach na MUNDIALU musi wykonac SWOJ OSTATNI skok salto mortale i na zawsze zniknac ze stanowiska !! ....
 • ~Filip
  (2018-06-09 12:34)
  Piękny biało-czerwony spektakl. Brawo TVP.
 • ~prof.Filutek
  (2018-06-09 12:46)
  A ja mam w organie wydalajacym i jedno i drugie.Rezymowej nie ogladam bo wymiotuje.Wpadlbym w anoreksje z powdu Mundialu .
 • ~jj25
  (2018-06-09 17:11)
  I znowu komuś pomyliła się prostota z PROSTACTWEM? To już chyba normalka w PiS-ie! ;)
 • ~Misio.,,.,,.,,
  (2018-06-09 22:28)
  W TVP nie ma żadnych propozycji filmowych, to efekt przerzucenia wszystkich środków finansowych na transmisje planowanych meczy piłkarskich. Ja przerzuciłem się na POLSAT.Kurski lubi piłkę, ale nie ma świadomości , że piłka to nie wszystko. Jak nie wyjdą z grupy , to będzie wielkie rozczarowanie. Z Chile , to był wielki blamaż wykazujący wszelkie braki w obronie, a to już kolejny taki mecz. Mam wrażenie, że tych braków nie da się załatać ,bo to braki kadrowe, a nie tylko techniczne.
 • ~Bruner
  (2018-06-09 11:49)
  W krytyce wyczuwam niemiecki akcent
 • ~bezwstyd
  (2018-06-09 15:28)
  To przeciez bylo tylko dla ciemnego ludu z Podkarpacia i ze sciany wschodniej i innych "okolic".
 • ~motek
  (2018-06-09 15:17)
  A ja pokazuję moherowej propagandzie "Kozakiewicza"! Od dwudziestu lat nie mamy telewizora :-)

Może zainteresować Cię też: