Maciej Woć będzie nadzorował wszystkie działania biznesowe w Polsce i Europie Wschodniej tj. na terytorium Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji i Bałkanów Zachodnich.

Reklama

Swoją nową funkcję Woć objął 15 października.

Maciej Woć tak komentuje nową funkcję: „Jestem szczęśliwy dołączając do zespołu SMP. Po wielu latach pracy jako niezależny przedsiębiorca w branży muzycznej, mam wrażenie, że poznałem dzisiejszy rynek z każdej perspektywy. To bardzo ekscytująca wizja, że poprowadzę SMP w Polsce i Europie Wschodniej w kierunku nowych wyzwań, dbając zarówno o bliskich mi twórców polskiej kultury, a jednocześnie umacniając pozycję naszych międzynarodowych artystów na lokalnych rynkach”.

Woć założył Muzk Management i East Eventz w 2014 roku, dziś jedne z wiodących firm w polskiej branży muzycznej. Koncentrował się na zarządzaniu wizerunkiem i promowaniu największych polskich Artystów, między innymi Dawida Podsiadło, który nagrywał dla Sony Music Poland, osiągając rekordowe wyniki sprzedaży każdego ze swoich albumów, a ostatnio wyprzedał 60 000 biletów na koncert na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Reklama

Zarówno Muzk Management jak i East Eventz, prowadzone przez nowy zarząd, będą kontynuowały swoją działalność w obszarach managementu i branży koncertowej. Woć będzie nadal reprezentował Dawida Podsiadło, pozostając jego wspólnikiem w labelu PUR PUR, który powołał do życia wspólnie z artystą.