Wideoklip do "Send My Love (To Your New Lover)" swoją premierę miał na gali Billboard Music Awards w Las Vegas, podczas której Adele zdobyła tytuł najlepszego artysty, a jej ostatni album "25" został uznany za najlepszą płytą z listy Billboard Hot 200 (w sumie piosenkarka odebrała pięć nagród). Filmik, w którym gwiazda wystąpiła w kreacji Dolce & Gabbana, wyreżyserował Patrick Daughters (odpowiedzialny za klipy Kings of Leon czy Depeche Mode). Oto efekt końcowy:

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

Czy na kolejną płytę Adele znów będziemy czekać tak długo, jak na album "25" – nie wiadomo. Wygląda na to, że wokalistka może za nią dostać 90 milionów funtów (131 milionów dolarów). Na taką sumę bowiem kontrakt proponuje jej ponoć koncern Sony. Do tej pory rekord należał do Whitney Houston, która w 2002 roku podpisała umowę wydawniczą z Aristą i zarobiła 70 milionów funtów (102 miliony dolarów).

Adele da się skusić? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Brytyjka chce znów wycofać się z branży muzycznej i to na pięć lat. Teraz zaś znów ma okazję wejść do historii muzyki z nowym rekordem.