Radia będą musiały grać po polsku. Liroy-Marzec proponuje gruntowne zmiany w prawie

| Aktualizacja:

Rozgłośnie radiowe będą grać więcej polskiej muzyki i mniej tych samych, nagranych przed dekadami przebojów? Poseł Piotr Liroy-Marzec składa projekt zmian, które w założeniu mają do tego doprowadzić.

wróć do artykułu
  • ~nick
    (2018-04-12 17:01)
    znaczy się, że chcą, żeby radia grały nowomodne twory okołomuzyczne, czyli wielkie G !!!
  • ~Spoxman
    (2018-04-12 17:04)
    No, to Cypisa będą puszczać
  • ~Teraz Kwa My!
    (2018-04-12 17:06)
    No i proszę, obywatele, komuszy rapciuch zaraz ustawi wam, jakiej muzyki macie słuchać. On wie lepiej od was samych, co wam się podoba!
  • ~asdfg
    (2018-04-12 17:08)
    Polskich wrzasków i jęków po prostu nie da się słuchać...... Kiedy ta wiadomość wreszcie dojdzie do polskich "artystów" ?!
  • ~Janusz bernat
    (2018-04-12 17:09)
    Polskie przeboje to kaszana. A już ten co prowadzi koło fortuny to nadaje się do usypiania trzody chlewnej. Na szczęście jest internet i setki tysięcy stacji z dobrą muzyka. A temu lerojowi odbiło. Teraz to dołożył sobie gwóźdź do trumny. Dowidzenia sejmie
  • ~Hugo
    (2018-04-12 17:09)
    Liroy! S--------- ze sceny!
  • ~Smichotek
    (2018-04-12 17:09)
    PRL - bis na pelny regulator.
  • ~Damian sandler
    (2018-04-12 17:11)
    Boże co się w tym kraju dzieje zamiast lepiej to więcej idiomów którzy próbują zaistnieć. Mamy setki tysięcy stacji w sieci i tam wyjce nie będą ryczeć.
  • ~Skuba
    (2018-04-12 17:15)
    A jak z Chopinem? Nagranie Polaka, czy Francuza? A co z Bachem wykonywanym przez polską orkiestrę? Muzyka polska czy niemiecka? Co będzie z przekładami Osieckiej piosenek Okudżawy? Muzyka polska czy rosyjska? A jak polscy jazzmani (taki Kurylewicz, czy Muniak) wykonywali jazzowe standardy. Muzyka polska czy obca? A Urszula Dudziak, która nagrała np. coś w USA... etc. etc.
  • ~krytyk
    (2018-04-12 17:16)
    ale się chłopu POliroyowało , i to nie w marcu , ale w kwietniu
  • ~żart
    (2018-04-12 17:17)
    Trochę prawdy, w tym jest. Dawniej przebojów zagranicznych, słuchałem w radiu Londyn,Wolna Europa,itd... Dzisiaj matołki (dzieci) nie mają wyboru, słuchają nie rozumiejąc słów piosenki (słuchają rytmów i wrzasków). Radio zeszło na "manowce" (reklamy i inne wiadomości - niepotrzebne, robią z siebie - Wariatów). Dobrze że ma dostęp do internet i słucham (co mi się podoba). Nie liczę starych płyt winylowych (gramofon), taśm magnetycznych (magnetofonów) dwustronnych i innych staroci. Kasżdy spowinien słuchać, co jemu się podoba - nie narzucać nowości.
  • ~Pisowiec
    (2018-04-12 17:29)
    Ja proponuje aby sejm ustanowil prawo ktore zobowiazuje wszystkich polakow bez wyjatku pod kara wiezienia do uczestnictwa w niedzielnej Mszy sw.
  • ~Janusz bernat
    (2018-04-12 17:30)
    Tego wycia liroja czy Rodowicz nie sposób słuchać. Powiedz lepiej cudaku że chodzi Ci o tantiemy brudasie. Kukiz cię ******** to szukasz ratunku ale to ci nie pomoże.
  • ~Artur W.
    (2018-04-12 17:44)
    Czy skonczy się kiedyś era idiotów.mamy tysiące stacji w sieci i tam się przeniesiemy.Boze daruj mu bo jak zwykle nie wie co czyni.
  • ~qqq
    (2018-04-12 17:50)
    No i bolszewik z niego wyszedł. Radia mają grać polską muzykę i tylko tych muzyków których władza zatwierdzi żeby tantiemy szły do odpowiednich kieszeni.
  • ~wizadsky
    (2018-04-12 17:56)
    Nabuzował się narkotykami?
  • ~rychu
    (2018-04-12 18:09)
    "Radia będą musiały grać po polsku" ??!!!!! no to juz mamy 100% powrotu komuny !!!!!!! znowu bedziemy sluchac Radia Luxemburg i Wolnej Europy !!!!!!!!! dla uczniow zaczynaja sie "tajne komplety" to i nic dziwnego ze Radio Luxemburg rowniez powraca !!!!!!!!! tylko gdzie jest moja Wolna Polska ??!!!!!!!!!!!
  • ~Skierniewicek
    (2018-04-12 18:11)
    Pewnie chce, żeby jego własne gnioty puszczali.
  • ~1Ament
    (2018-04-12 18:25)
    A co będą grali w niedziele / co będzie wolno słuchać w niedziele?
  • ~ussa
    (2018-04-12 18:27)
    Reaktywacja kołchoźników.

Może zainteresować Cię też: