Dlaczego Polacy nie wygrywają Eurowizji?

| Aktualizacja:

To już jest pewne – po raz kolejny Eurowizji nie wygramy. Gromee odpadł w półfinale. Co ciekawe – sam artysta mówi, że w eliminacje powinno być zaangażowane więcej osób. O ile, oczywiście, w tym konkursie chcemy się liczyć.

wróć do artykułu
  • ~ELCIA
    (2018-05-13 10:31)
    Tak naprawdę to trzeba mieć szczęście i trafić w gust odbiorców na świecie. Ale przede wszystkim nie można fałszować co niestety się stało. Piosenkę Cleo może i pamiętają ale dla mnie ona była zbyt rubaszna. Kobiety przedstawione jako właścicielki "cycków" i zadków. Zawsze muszą być wykonawcy, którzy nie wygrywają - tak to już jest! Mamy bardzo dużo utalentowanych piosenkarek, piosenkarzy i zespołów. Myślę, że tylko publiczność powinna decydować o tym kto wystąpi na kolejnej Eurowizji bo życie pokazuje , że niedoceniony Szpak przez jaśnie szanowne jury wygrał w ocenie widzów. To my widzowie chodzimy na koncerty, kupujemy płyty i chyba nie potrzebujemy podpowiedzi czego mamy słuchać!!!!!!
  • ~No nie mogę!
    (2018-05-13 01:18)
    Dlaczego ludzie wybierają takie chały i miernotę muzyczno sceniczna? Taka wiochę i zaściankowość, brak obycia scenicznego i oprawy, słabe kompozycje, słabi wykonawcy. Kto to filtruje!?
  • ~tonite
    (2018-05-12 22:08)
    "Dlaczego Polacy nie wygrywają Eurowizji?" Po spośród wszystkich państw europejskich najbardziej faworyzowane jest państewko leżące w Azji.
  • ~Tenten
    (2018-05-12 21:35)
    NIE wygrywaja, bo miernote wysylaja! A pozatym, to nas nikt nie lubi i nie popiera! A pozatym, my nie lubimy Europy, to po co na Eurowizje? Lepiej na jakis czystoslowianski festiwal piosenki wojskowej na Uralu!
  • ~Andrzej Lisiak
    (2018-05-12 19:19)
    Ciekaw jestem co by się stało gdyby objawił się ktoś z przebojem podobnym do "Goud baj... Demisa Rusosa - Przepraszam za pisownię fonetyczną. Czy w ogóle zostałby dopuszczony do konkursu. Albo taka Anna German ?
  • ~obseerve
    (2018-05-12 17:47)
    Przy takim mialczeniu "polskich gwiasd"? to sie psy wsciekaja !
  • ~majka
    (2018-05-12 07:38)
    Edyta Górniak wygrała w tym czasie kiedy papieżem był Polak i były przemiany w Polsce. Czyli Polska była na topie.
  • ~dgd
    (2018-05-12 00:44)
    Loreen w 2012 roku to było objawienie, co za talent, głos, charyzma i power!!!! Wybitna!!
  • ~bertsi
    (2018-05-11 23:12)
    Wystarczy by Polskę reprezentował transwestyta, który zaśpiewa o polskich obozach koncentracyjnych. Nawet jak będzie strasznie fałszował to wygra.
  • ~WyszłoSzydło
    (2018-05-11 18:50)
    Prawactwo sie ucieszy w koncu Europa taka poganska i wogole.
  • ~Inka
    (2018-05-11 18:37)
    NIE wygrywamy, als Niemcy tez nie wygrywaja! A Szpak wyladowal 2 lata temu na 3 miejscu bo byl bardzo sympatyczny i ludziom w Europie sie podobal ! A tak calkiem obiektywnie, to Szpak ma swietny glos i piosenka byla dobra! Bardzo lubie Szpaka!
  • ~Mama
    (2018-05-11 18:03)
    Nie wygrywamy, bo nie rozumiemy o co w tym konkursie chodzi, to nie jest konkurs śpiewaczy tylko konkurs na występ telewizyjny. Wygrywa ten, kto da większy show, oczywiście fałszowanie nie wchodzi w grę. Liczy się zabawa - dlatego hitami są Lordi czy Wierka Serduszka.
  • ~erłowizja jak powiedział prezes
    (2018-05-11 16:57)
    Trzeba wysłać Kurskiego niech zaśpiewa Dumki Rosyjskie .
  • ~kilof
    (2018-05-11 16:40)
    nie mogli wygrać, bo wartości europejskie i "demokracja" zaniedbana. Jak by to widziała "wolna europa"
  • ~Laszlo
    (2018-05-11 15:45)
    Przecież ten konkurs jest nieistotny. Miejsca zajmowane w nim nic nie mówią o poziomie wykonawcy i samego utworu.
  • ~Rewka
    (2018-05-11 15:29)
    Na pewno winny jest PiS.
  • ~Bogard
    (2018-05-11 15:20)
    DLACZEGO ? Bo nie rozumieja na czym polega switowy schlagier !! bariera jezykowa od lat hamuje wlasciwy text,myslenie ze wokal- to musi byc na poziomie opery-totalna bzdura- przyklad ABBA . kiedy pare lat temu wygrala mloda ladna z milym glosem Niemka zadokumentowala co sie liczy licy sie to co wpada odrazu w ucho !!! u nas , to parcie na wielkiego artyste; w tym wzgledzie reprezentujemy ceche Megalomana ,kiedy uslyszalem Polski spot przed eliminacja - wiedzialem ze bedzie klapa totalna!!!do kitu text ,fatalna melodia, podskoki ulomkow,( choreografia) I stroj ala!" alfons"wystarczyloi by znac jaka bedzie decyzja jury -to co proponuja artysci i" spece" od piosenek w kraju to dobre, ALE na krajowy rynek i tyle.....
  • ~Doc
    (2018-05-11 15:07)
    Najbardziej kiczowaty festiwal zaraz po Disco Polo. Żeby wygrać trzeba być ******* w sukience. W Polsce wciąż mamy ich niedostatek.
  • ~www
    (2018-05-11 14:52)
    Myślę, że gdyby jakaś nasza pisankarka zapuściła brodę to mieli byśmy szansę. Taką mam koncepcję.
  • ~#P
    (2018-05-11 14:32)
    Konkurs Eurowizji jest swoistego rodzaju "papierkiem lakmusowym" sympatii do danego państwa. W znakomitej większości dane państwo głosuje na kraj sąsiedni lub taki, który darzy sympatią. Zatem, czy Polska ma przyjaznych sobie sąsiadów lub narody które nas po prostu lubią???

Może zainteresować Cię też: